قابل توجه گردشگران خارجی!

28 نوامبر 2018 - 14:00 dsfr.ir/ic4dj

قابل توجه گردشگران خارجی!
chamedanmag.ir
گردشگران خارجی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: درهای استان کرمان همواره بر روی گردشگران خارجی باز است و در هرنقطه از این استان زمینه برای میزبانی از گردشگران فراهم است.

"غلامرضا فرخی" در نشست مشترک استاندار کرمان با 40 نفر از مدیران عملیات تور 12 کشور قاره اروپا و آمریکا در محل هتل پارس کرمان اظهار کرد: استان کرمان کلکسیونی از آثار تاریخی متعلق به دوره های مختلف است که بازدید از جاذبه های شاخص آن به چندین روز زمان نیاز است. 

وی با اشاره به اینکه در سفر دو روزه مدیران عملیات تور 12 کشور جهان به استان کرمان، گوشه ای از جاذبه های تاریخی و گردشگری این خطه معرفی شد، اظهار کرد: امیدوار بودیم بتوانیم در این سفر تعداد قابل توجهی از جاذبه های مختلف استان را معرفی کنیم که متاسفانه به دلیل نبود وقت کافی این امکان فراهم نشد.

بسته های تبلیغات جاذبه های تاریخی و گردشگری استان در اختیار این میهمانان قرار خواهد گرفت تا با سایر زیبایی های خطه کریمان بیشتر آشنا شوند. 

امیدواریم سفر به استان کرمان از خاطره انگیزترین سفرهای مدیران عملیات تور 12 کشور قاره اروپا و آمریکا بوده باشد، بطوریکه بار دیگر شاهد حضور آنها به همراه گردشگران کشورشان در استان کرمان باشیم. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه باید تنها تعداد بیشتری از دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان در زمینه جذب تورهای ورودی خارجی فعال شوند، افزود: باید این دفاتر با همکاری یکدیگر وارد این عرصه شوند و ما هم به عنوان بخش دولتی در کنار آنها خواهیم بود.

در حال حاضر شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان بهترین و موفق ترین خط هوایی ایران متعلق به استان کرمان است که باید از این فرصت برای توسعه صنعت گردشگری و اتصال هوایی استان به سایر نقاط ایران و جهان استفاده کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1