29 ژانویه 2020 - 10:57

دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به همدان واگذار شد

13 نوامبر 2018 - 12:00 dsfr.ir/l26or

دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به همدان واگذار شد
visitiran.ir
همدان

استاندار همدان گفت: دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود.

محمدناصر نیک بخت در حاشیه برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در جمع خبرنگاران همدان، عنوان کرد: شاهدیم این اجلاس با حضور 80 شرکت کننده از سراسر دنیا و دبیرکل مجمع جهانی گردشگری که به راحتی در این اجلاس ها شرکت نمی کند، قرار است سه روز در همدان باشند که آورده خوبی برای استان همدان محسوب می شود.

اگر ما 420 میلیارد در 6 ماهه نخست امسال مبل و منبت می فروشیم، نتیجه ارتقاء اولویتی صنایع دستی است. براساس آمار ایران، اگر امروز همدان در تابستان نرخ بیکاری 6.5 درصدی و پایین ترین نرخ بیکاری را دارد، تأثیر بسیار زیادی از گردشگری و صنایع دستی دارد.

33 هزار و 600 شغل رسمی در همدان ایجاد شده که نتیجه تکان همدان است چرا که این استان 10 سال پیش نیست و 12 زیرساخت بزرگ در آن انجام شده که 5 زیرساخت در چندسال اخیر محقق شده است.

ارتقاء، توسعه و پیشرفت همدان مدیون یک نفر نیست بلکه حاصل زحمات همه مسئولان، مردم و نظام بوده است بنابراین از دست اندرکاران بخش خصوصی و اصحاب رسانه استان تشکر می کنم.

استاندار همدان در پایان سخنانش اعلام کرد: هفته آینده استان همدان میزبان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1