9 دسامبر 2023 - 15:44

همدان میزبان اجلاس اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری

5 نوامبر 2018 - 18:00 dsfr.ir/5g7tt

همدان میزبان اجلاس اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری
irantrips.ir
همدان

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: شرکت سیاحتی علیصدر برنامه های زیادی را برای بعد از اجلاس جهانی گردشگری درصدد افزایش گردشگر دارد.

حمیدرضا یاری در جمع خبرنگاران در زمینه هماهنگی اجلاس اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری، اظهار کرد: از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه همدان میزبان اعضای سازمان جهانی گردشگری خواهد بود.

وی به مقدمات برگزاری مراسم اشاره و عنوان کرد: روز ۲۱ مراسم افتتاحیه راس ساعت ۱۰ صبح به مدت ۴۵ دقیقه آغاز و پس از آن پنل های تخصصی آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر بیان کرد: دو کارگاه آموزشی در روز ۲۲ در مکان هتل باباطاهر اجرا خواهد شد. یکی از ویژگی های این اجلاس وجود پنل های آموزشی از سراسر کشور است که گواهینامه بین المللی برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

غار علیصدر، باغ موزه دفاع مقدس، گنجنامه و لالجین در دستور گردشگری قرار دارد. این اجلاس بزرگترین برنامه ای است که از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در سطح کشوری برگزار می شود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اطلاع رسانی مهمترین اقدام ۱۵ کمیته برگزاری اجلاس خواهد بود.

نیاز نداریم که همدان را به همدانی ها معرفی کنیم بلکه باید در سطح بین المللی تبلیغات و اطلاع رسانی انجام شود.

به مناسبت میزبانی شهر همدان در رویداد چهلمین اجلاس جهانی اعضا وابسته سازمان جهانگردی، از تمبر چهلمین اجلاس جهانی (unwto) رونمایی شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1