همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می شود

1 نوامبر 2018 - 10:00 dsfr.ir/ma672

همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می شود
chtn.ir
جلسه همایش ملی کویرنوردی

جلسه تصمیم گیری در خصوص چگونگی برگزاری همایش ملی کویرنوردی در سال جاری در شهرستان بشرویه برگزار شد.

همایش ملی کویرنوردی بشرویه نزدیک به 13 سال است که به همت دوستداران میراث فرهنگی در کویر بشرویه برگزار می شود، این همایش با شرکت تعداد زیادی از علاقمندان طبیعت گرد از سرتاسر کشور به مدت 3 روز در اواخر آبان ماه و یا اوایل آذرماه هر سال به نمایشی فوق العاده در شهرستان تبدیل شده است.

سیدامیر سلیمانی رباطی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه در این باره گفت: با توجه به ظرفیت های بالقوه گردشگری در شهرستان بشرویه و از طرفی ورود تعدادی زیادی از افراد بومی در قالب سمن و یا شرکت تعاونی و از طرف دیگر ورود خیل عظیمی از دوستداران مواریث فرهنگی و طبیعی بمنظور شرکت در همایش ملی کویر نوردی بشرویه جلسه ای با همین عنوان در محل پایگاه ملی بافت تاریخی بشرویه با حضور فرماندار و فعالان حوزه گردشگری شهرستان برگزار شد.

تصمیم گیری در خصوص چگونگی برگزاری همایش، زمان برگزاری، کیفیت ارائه خدمات و تقسیم وظایف از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

طبق اجماع نظر حاضرین مقرر گردید همایش ملی کویرنوردی سال 1397 با مدیریت و مسئولیت شرکت خدمات مسافرتی جهانگردی هورنورد و همکاری تمام گروههای فعال حوزه گردشگری از دوم تا چهارم آذرماه به سرانجام رسد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1