قیمت پروازهایی که با ارزش تورها برابری می کند!

8 اکتبر 2018 - 08:00 dsfr.ir/i99ng

قیمت پروازهایی که با ارزش تورها برابری می کند!
simorgh24.com
قیمت بلیت هواپیما

رییس انجمن آژانس های هواپیمایی خوزستان گفت: در حال حاضر قیمت برخی پروازها به اندازه قیمت تورها در گذشته است.

امید خوانساری با اشاره به کاهش استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی عنوان کرد: شرایطی که برای بازار دلار و ارز در کشور به وجود آمده است، بخش گردشگری خارجی را متوقف کرده است.

همچنین شرایطی که در این زمینه به وجود آمده باعث شده تا علاوه بر کاهش استقبال مردم از تورهای خارجی، رغبت مردم برای استفاده از تورهای داخلی نیز کم شود.

رییس انجمن آژانس های هواپیمایی خوزستان تصریح کرد: قیمت پروازها آنقدر گران شده است که شرایط سختی را برای مردم به وجود آورده است. در گذشته شاید قیمت تورها به اندازه نرخی بود که اکنون بلیط برخی از پروازها دارند.

شرکت های هواپیمایی متناسب با شرایطی که در بازار به وجود آمده قیمت های خود را افزایش داده اند و این مساله باعث شده تا شرایط به شکلی رقم بخورد که استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی کم شود و به نوعی صنعت گردشگری متوقف شود.

در بحث افزایش قیمت ها هر کسی کار خود را انجام می دهد و بدون آنکه ترسی از پاسخگو بودن داشته باشد، قیمت بلیط پروازها را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش قیمت ها و به تبع آن کاهش استقبال مردم از تورها می شود. شرکت های هواپیمایی متناسب با شرایطی که در بازار به وجود آمده قیمت های خود را افزایش داده اند و این مساله باعث شده تا شرایط به شکلی رقم بخورد که استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی کم شود و به نوعی صنعت گردشگری متوقف شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1