28 ژانویه 2023 - 21:04

بزرگ ترین دوره جشنواره بین المللی «جاده ابریشم» آماده برگزاری می شود

7 اکتبر 2018 - 14:00 dsfr.ir/br47b

نخستین و بزرگ ترین فستیوال فرهنگی، هنری، گردشگری، اقتصادی، بازرگانی و علمی بین المللی «جاده ابریشم»، با حضور کشورهای مطرح جهان برای نخستین بار در ایران برگزار می شود.

نخستین و بزرگ ترین فستیوال فرهنگی، هنری، گردشگری، اقتصادی، بازرگانی و علمی بین المللی «جاده ابریشم»، با حضور کشورهای مطرح جهان برای نخستین بار در ایران برگزار می شود. دبیری نخستین جشنواره بین المللی «جاده ابریشم» را سَروین سادات سِرّی عهده دار است که با همکاری «سازمان میراث فرهنگی» کشور برگزار می شود.

از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره با توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری برای کشور، که توجه و حمایت از کالای ایرانیست، جزو مهم ترین اهداف این جشنواره معرفی و حمایت از کالای ایرانیست و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های btob تولیدکنندگان ایران و شرکت کنندگان بین المللی، ایجاد بستری مناسب برای صادرات صنایع دستی به دیگر کشورها، تبادل هنر و فرهنگ ایران، تبادل فناوری های نوین علمی ایران که توسط جوانان نابغه ایران به ثبت رسیده است با کشورهای حوزه جاده ابریشم و دیگر کشورهای میهمان جشنواره است.

جشنواره «جاده ابریشم» با رویکرد اشاره به «صلح جهانی» از ساعت 19 روز 4 آذرماه سال جاری با حضور سفرای کشورهای جاده ابریشم و سایر کشورهای حاشیه دریای مدیترانه، مدیران سازمان ها و فعالان اقتصادی، اعضای اتاق بازرگانی تهران و اعضای اتاق بازرگانی ایران، اعضای اتاق های مشترک بازرگانی از کشورهای مختلف، صادرکنندگان برتر و تولیدکنندگان برتر، سرمایه گذاران داخلی و خارجی، بزرگان عرصه فرهنگ و هنر، هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر، اساتید برجسته صنایع دستی و مهمانان خارجی از شرکت های بخش خصوصی در حوزه صادرات و واردات در کاخ موزه سعدآباد آغاز به کار خواهد کرد.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره، برای کسب اطلاعات بیش تر می توانند به آدرس silk-road-fastival.com مراجعه کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه ها

  • مجتبی 19 سپتامبر 2019 - 16:04

    این جشنواره یک دروغ بود برای کلاهبرداری. خانم سروین سادات سری غرفه ها رو پیش ثبت نام کردند و پول ها رو برداشتند و در رفتند. الان هم هیچ خبری ازشون نیست. بنده ازشون شکایت کردم. امیدوارم هر چه زودتر گیر بیوفته و سزای کار کثیفش برسه

1