حضور نمایندگان گردشگری ایران در نمایشگاه «تاپ ریزا 2018»

29 سپتامبر 2018 - 12:00 dsfr.ir/du6vi

حضور نمایندگان گردشگری ایران در نمایشگاه «تاپ ریزا 2018»
chtn.ir
تاپ ریزا

غرفه جمهوری اسلامی ایران هم زمان با گشایش چهلمین نمایشگاه بین المللی گردشگری «تاپ ریزا» فرانسه، به همت کانون جهان گردی و اتومبیل رانی برپا شد.

این دوره از نمایشگاه تاپ ریزا از 3 مهر 97 گشایش یافته و به مدت چهار روز برپا خواهد بود.

غرفه ایران امسال با مساحت 155 متر مربع و به صورت چهار طرف باز در بخش خاورمیانه سالن شماره 7.2 محل برگزاری نمایشگاه های Porte de Versailles شهر پاریس قرار دارد.

امسال علاوه بر نمایندگان کانون جهان گردی و اتومبیل رانی (به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)، شرکت های ایرانی فعال در حوزه گردشگری کشور شامل آیتوتورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایران سفر، تیسفون سفر ایرانیان، ایرانیان سبط تور، پردیسان گشت، پارس سفر، شیده شیراز، گردش نمای پارسیGNP TOUR، نیکنام، آژانس مسافرتی 2001 و مارکوپولو، در غرفه ایران حضور دارند و به معرفی جاذبه های ایران و خدمات خود می پردازند.

همزمان با نخستین روز نمایشگاه، طاهری رایزن یک و معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس و خزاعی رایزن اقتصادی ایران از غرفه ایران بازدید کردند.

همچنین در این روز هنرمندان ایرانی از استان اصفهان به صورت زنده به تولید محصولات در رشته قلم زنی پرداختند.

شناخت صنعت گردشگری فرانسه، نشست با متخصصان گردشگری این کشور، برقراری ارتباطات جدید با رهبران صنعت گردشگری، ارتباط با خبرگزاری های فرانسه، برندسازی، معرفی تورها و تولیدات گردشگری هر کشور، کسب آخرین اطلاعات و اخبار بازار گردشگری فرانسه و دنیا، آشنایی با دستاوردها و نوآوری های ارائه شده در صنعت گردشگری و به دست آوردن فرصت های جدید تجاری و سرمایه گذاری و توسعه روابط تجاری از جمله اهداف ایران از حضور در این نمایشگاه است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1