13 ژوئیه 2024 - 02:39

گردشگران وارد دنیای «بازی تاج و تخت» می شوند

26 سپتامبر 2018 - 08:00 dsfr.ir/km9ps

گردشگران وارد دنیای «بازی تاج و تخت» می شوند
bazimag.com
لوکیشن های سریال «بازی تاج و تخت»

مجحموعه لوکیشن های سریال معروف «بازی تاج وتخت» در کشور ایرلند شمالی برای بازدید گردشگران بازگشایی می شوند.

با اتمام مراحل فیلمبرداری سریال «بازی تاج و تخت» در کشور ایرلند شمالی پس از یک دهه، حالا طرفداران این مجموعه تلویزیونی محبوب و دیگر گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا از نزدیک از محل ساخت این سریال دیدن کنند. 

بازدیدکنندگان می توانند در هر یک از این لوکیشن ها از لباس های شخصیت ها، اسلحه ها و دیگر متعلقات مربوط به صحنه فیلمرداری این مجموعه تلویزیونی بازدید کنند. 

«جف پیترز» رئیس شبکه «اچ بی او» سازنده سریال «بازی تاج و تخت» گفت این شبکه از کار تیم خلاق سازنده سریال «بازی تاج و تخت» در حفظ لوکیشن های این مجموعه و دعوت از طرفداران و گردشگران برای بازدید از نزدیارسال به سردبیرک از دنیای بازی تاج و تخت استقبال می کند.

«جان مک گریلن» مدیر ارشد گردشگری ایرلند شمالی نیز گفت این پروژه نقش بسیار مهمی در رونق گردشگری این کشور در سطح جهانی خواهد دشت وما بی صبرانه در انتظار استقبال از شمار بیشتری از گردشگران خارجی در کشور زیبای ایرلند شمالی هستیم. 

سریال «بازی تاج وتخت» توسط «دیوید بنیاف» و «دی. بی. وایس» برای شبکه اچ بی او و بر اساس مجموعه داستان های فانتزی نوشته «جورج آر. آر. مارتین»ساخته می شود.
جذابیت این سریال تا حدی بوده که علاوه بر جوایز تلویزیونی که نصیب سازندگانش کرده، سیلی از گردشگران را برای دیدن لوکیشن های فیلمبرداری این پروژه در ایرلند شمالی ترغیب کرده است.

فصل پنجم این اثر با متوسط ۸.۱۱ میلیون نفر مخاطب، رکورد بیشترین مخاطب این سریال را آمریکا شکست. فصل ششم این مجموعه در ماه ژوئن به پایان رسیده و پخش فصل هفتم آن از نیز در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد می شود و فصل هشتم و نهایی نیز سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

فصل های مختلف مجموعه «بازی تاج و تخت» تاکنون موفق به کسب ۴۷ جایزه امی شده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1