کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال در گلستان برگزار می شود

25 سپتامبر 2018 - 08:00 dsfr.ir/qf1h5

کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال در گلستان برگزار می شود
chtn.ir
کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال به مناسبت روزجهانی گردشگری و در راستای شعار سال سازمان جهانی گردشگری «گردشگری و تحول دیجیتال» خبر داد.

احمد تجری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل، با اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی روز شنبه مورخ 7 مهر ماه به مناسبت روزجهانی گردشگری و در راستای شعار سال سازمان جهانی گردشگری "گردشگری و تحول دیجیتال " توسط این اداره کل با همکاری موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی از ساعت 9 صبح تا 4 عصر در محل موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی گرگان برگزار می شود.

او به موارد آموزشی در این کارگاه اشاره کرد و افزود: تشریح روش ها و الزامات کسب و کارها و استارتاپ های گردشگری الکترونیک و مبتنی بر فناوری اطلاعات با نگاهی به نخستین رویداد انتخاب استارتاپ های سازمان جهانی از مواردی است که در این کارگاه آموزش داده می شود. 

تجری در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه گردشگری گفت: کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال برای ارتقای دانش و کسب اطلاعات موثر می تواند حضور علاقه مندان و کسب و کار آن ها را در دنیای دیجیتال متحول کند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1