7 دسامبر 2023 - 07:26

دستیار شما برای بررسی سرعت اینترنت در هتل ها

2 اوت 2015 - 22:30 dsfr.ir/ll55v

دستیار شما برای بررسی سرعت اینترنت در هتل ها
چه زمانی نام شهرهای ایران در این جا قرار می گیرد؟

وقتی هتلی سرویس رایگان وای فای خود را تبلیغ می کند باید در عمل نیز اینترنتی سریع و مطمئن ارایه دهد.

دیگر دوره پاسخ هایی این چنین گذشته است: "تازه اینترنت ما قطع شده است." ، "مودم های ما امروز دچار مشکل شده اند."، "اینترنت از مرکز آن قطع شده است."، "شارژ اینترنت ما تمام شده است." و بسیاری از پاسخ های دیگر که در مراکز گردشگری کشور می شنویم.

ماجرا که به هتل ها می رسد، جدی تر هم می شود. مسافران تجاری که در هتل ها اقامت می کنند، کسب و کارشان به اینترنت وابسته است و نیاز دارند با همکاران و مشتریان خود در تماس باشند، از اتفاقات درون شرکت خود با خبر شوند و به مدیران گزارش دهند. مسافران تفریحی نیز برای وقت گذرانی و تفریح و ارتباط با دوستان و خانواده به اینترنت نیاز دارند.

امروزه ارایه وای فای و اینترنت مناسب فاکتور مهمی در انتخاب یک هتل شده است و کمتر مسافری حاضر به تحمل دردسرهای نبودن اینترنت و یا اینترنت کند را دارد.

خوشبختانه سرویسی وجود دارد که شما را قبل از رفتن به هتلی از کیفیت سرویس آن مطلع می کند. علاوه بر این شما می توانید تجربه خود از کیفیت اینترنت هتل ها را با کاربران دیگران به اشتراک بگذارید: از هتل بد بگویید و یا سرویس آن را تمجید کنید. در این سایت در کنار اسم هر هتل، علاوه بر حداقل سرعت اینترنت مورد انتظار، پولی یا رایگان بودن اینترنت آنجا نیز درج می‌شود. در آن، می توان هتل های یک شهر را بر اساس کیفیت اینترنت آن، رتبه بندی کرد.

در زمانی که ما سایت hotelwifitest.com را تست کردیم، سایت قادر به تشخیص هتل ما در داخل ایران نشد و به طور کلی نام هیچ هتلی ایرانی در سایت لیست نشده است. سایت اما برای هتل ها در کشورهای دیگر، بهتر عمل کرده است. سایت با این حال هم چنان به درد کاربران داخل کشور می خورد چرا که با آن می توان سرعت اینترنت هتل را مشخص کرد.

1