13 آوریل 2024 - 06:12
میراث آریا خبر داد:

لغو مجوز چند شرکت خدمات مسافرتی در خوزستان و البرز

2 اوت 2015 - 11:30 dsfr.ir/9p4kl

مجوز 3 شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در استان البرز و 2 موسسه گردشگری در استان خوزستان لغو شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در آخرین جلسه کمیسیون فنی نظارت استان البرز، 3 شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری لغو مجوز شدند.

در این جلسه که با ریاست معاون گردشگری برگزار شد 3 شرکت مختلف فعال در حوزه گردشگری و سفر به دلیل تخلف متعدد و عدم پاسخگویی به تعهدات خود لغو مجوز شدند.

هم چنین مجوز 2 موسسه گردشگری در خوزستان به دلیل عدم رفع نقص آیین نامه ای پس از 3 ماه تعلیق باطل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان؛ در راستای تحقق اهداف و اجرای سیاست های کلان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به منظور بهبود وضعیت بهره برداری و اداره امور تاسیسات و موسسات گردشگری خوزستان پروانه بهره برداری بند «ب» یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در جنوب شهرستان آبادان به دلیل عدم رفع نقص آیین نامه ای پس از 3 ماه تعلیق از 21 خرداد ماه 94 باطل شد.

در همین راستا در شهرستان اندیمشک پروانه بهره برداری بند «ب» یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری به دلیل عدم رفع نواقص آئین نامه ای به مدت 3 ماه از 22 تیرماه سال جاری تعلیق شده است.

گفتنی است، شرکت های مذکور در مدت زمان یاد شده حق ایجاد تعهد جدید در زمینه صدور ویزا و ارائه خدمات تورگردانی برای اجرای گشت های گروهی و انفرادی داخلی و خارجی را ندارد.

1