5 دسامبر 2020 - 15:05

آموزش رایگان مهارت های رانندگی توسط کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

16 آوریل 2018 - 14:30 dsfr.ir/g11ix

مسابقات اتومبیل رانی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، نخستین دوره آموزش مهارت های رانندگی خود را ۳۱ فروردین ماه، در مجموعه فرهنگی ورزشی ارم سبز برگزار می کند.

این دوره با هدف ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، ارتقاء سطح مهارت رانندگان، افزایش کیفیت عملکرد آنان از طریق بالا بردن سطح کمی و کیفی تمرکز و سرعت آنان در مواجهه با خطر و در نتیجه کاهش خطاهای انسانی برگزار می شود.

سلمان یارمحمدی، مدیر اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با بیان این مطلب گفت: کانون به عنوان عضو رسمی نهادهای بین المللی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و اتحادیه جهانی جهانگردی (AIT)، با توجه به نامگذاری دهه حاضر میلادی (۲۰۲۰-۲۰۱۱) به عنوان «دهه اقدام برای ایمنی راه ها»، در سال های اخیر برنامه های فرهنگی آموزشی متعددی را در این جهت طراحی و اجرا کرده است.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با توجه به آمارهای نگران کننده در خصوص سوانح ناشی از حوادث رانندگی در کشور اجرای اینگونه برنامه ها را در سال جاری نیز ادامه داده و برگزاری دوره های آموزش رانندگی را در دستور کار قرار داده است.

در این راستا برای نخستین بار دوره رایگان آموزش مهارت های رانندگی در سه سطح آماتور، استراتژیک و حرفه ای، ۳۱ فروردین ماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴ در پارکینگ شماره ۱ مجموعه فرهنگی ورزشی ارم سبز برگزار خواهد شد.

علاقه مندانی که دارای خودروی غیراتوماتیک و گواهینامه رانندگی هستند می توانند برای ثبت نام در این دوره، با شماره تلفن ۶۶۷۵۵۵۹۱ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1