25 نوامبر 2020 - 00:20

عیدی ویژه به نوروزبانان بی نوروز

29 مارس 2018 - 14:30 dsfr.ir/ac6gf

عیدی ویژه به نوروزبانان بی نوروز
eskankashan.com
دیدنی های کاشان

معاون رییس جمهور از عیدی ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت آموزش و پرورش به نوروزبانان بی نوروز خبر داد.

علی اصغر مونسان گفت: طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز که در تعطیلات به مردم و مسافران خدمت کرده اند، به دنبال موافقت وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود که در جریان آن امکان دریافت مرخصی تحصیلی برای فرزندان آن ها به مدت دو روز از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ فروردین ماه فراهم خواهد شد و این افراد می توانند از امکانات اقامتی هتل های سراسر کشور با ۸۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

طرح تقدیر از نوروزبانان بی نوروز به همکاری کلیه هتل های کشور و هماهنگی های لازم با وزارت آموزش و پرورش برای دریافت مرخصی تحصیلی تا ۲۶ فروردین ماه نیز فراهم شده است.

نوروزبانان بی نوروز همان اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر هستند که سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان صدا و سیما، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پلیس راهور ناجا، سازمان مناطق آزاد، راه آهن، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان هلال احمر، شرکت فرودگاه های کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر زیرمجموعه های آن ها را شامل می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1