4 دسامبر 2020 - 00:23

آزادسازی قیمت بلیت های پرواز ضربه ای بزرگ به رونق سفر است

25 مارس 2018 - 12:30 dsfr.ir/yu0be

آزادسازی قیمت بلیت های پرواز ضربه ای بزرگ به رونق سفر است
fbbtravelpersia.com
بلیت هواپیما

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در بازدید سرزده از ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد تهران آزادسازی قیمت بلیت های پرواز را ضربه ای بزرگ به رونق سفر در کشور خواند.

محمد محب خدایی در این بازدید که با همراهی دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران برگزار شد خواستار توجه جدی به جاذبه های گردشگری روستایی و عشایری در محوطه باز فرودگاه مهرآباد و معرفی جاذبه های گردشگری کشور به مسافران نوروزی شد.

آشتیانی معاون فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران نیز با اطلاع از بازدید سرزده معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی از فرودگاه مهرآباد به دیدار معاون گردشگری رفت و گزارشی از وضعیت پروازهای فرودگاهی در نخستین روز از سال نو ارائه کرد.

معاون فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران با اعلام اینکه امسال نسبت به سال گذشته سفرهای روز نخست کمتر شده است، اظهارات معاون گردشگری درخصوص زیان آزادسازی نرخ بلیت پروازها به درخواست سفر را بخشی از استقبال کمتر گردشگران به سفر با ناوگان هوایی اعلام کرد و گفت: سال گذشته همین زمان تعداد ۴۹۰ پرواز داخلی به جابه جایی مسافران نوروزی اختصاص یافت که امسال این تعداد کاهش یافته و به ۴۷۰ پرواز رسیده است.

آشتیانی با اعلام اینکه همین تعداد پرواز نیز پاسخگوی سفر گردشگران و مسافران نوروزی است گفت: چینش پروازها در نوروز ۹۷ به گونه ای است که مسافران نوروزی دیگر از خرید بلیت پرواز جا نمی مانند و قادر به تهیه بلیت ها برای مقاصد مختلف گردشگری هستند.

محمد محب خدایی معاون گردشگری نیز در پایان بازدید از فرودگاه مهرآباد تهران خواستار اطلاع رسانی بیشتر و دقیق تر فرودگاه مهرآباد تهران به منظور تسهیل سفرهای نوروزی و آگاه شدن جامعه از امکانات فرودگاه مهرآباد تهران برای خدمات رسانی بهتر به گردشگران نوروزی شد.

دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز در این بازدید با اشاره به احتمال افزایش ناگهانی سفرهای نوروزی از سومین روز از تعطیلات نوروز ۹۷ گفت: تلاش می شود در روزهای آینده از ظرفیت فرودگاه مهرآباد تهران برای معرفی بهتر جاذبه های گردشگری کشور و به ویژه جاذبه های گردشگری استان تهران استفاده شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1