29 ژانویه 2023 - 09:23

پرداخت ارز مسافرتی در فرودگاه‌های‎ بین‎المللی فراهم می شود

26 آوریل 2015 - 04:30 dsfr.ir/q25y7

امكان پرداخت ارز مسافرتی در باجه‌های فرودگاه‌های بین‌المللی اصفهان، تبریز و مشهد فراهم می‌شود.

دنیای سفر: به منظور تسریع در دریافت ارز مسافرتی، مشتریان می‌توانند علاوه بر باجه مستقر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) تهران، ارز مورد نیاز خود را از باجه‌های فرودگاه‌های شهرهای ساری و اهواز دریافت كنند.

همچنین در آینده نزدیک در راستای جلب رضایت مشتریان، امكان پرداخت ارز مسافرتی را در باجه‌های بانک ملی در فرودگاه‌های بین‌المللی اصفهان، تبریز، مشهد و غیره نیز فراهم می‌سازد.

یکی از موضوعاتی که در سال های اخیر نیاز به توجه ویژه‌ای داشت موضوع گردشگران داخلی بود که باید مشکلاتی را که پیش پای این گردشگران وجود داشت را از میان برداشت. مهمترین موضوع در رابطه با گردشگر خروجی از کشور، ارز مسافرتی است که همه مسافران در این موضوع مشکل دارند. اگر اینگونه باشد که مانند گذشته دیگر نیاز به این نباشد که فرد به بانک مراجعه کند و ارز را در فرودگاه امام تحویل بگیرد این مشکل حل می‌شود همچنین باید یک قیمت مرجع و پایه وجود داشته باشد تا مسافر به راحتی بتواند آن را تهیه کند.

با توجه به اینکه ارز مسافرتی در حال حاضر در سه بانک ملت، سامان و ملی به فروش می رسد، امكان پرداخت ارز مسافرتی در سایر فرودگاه های بین المللی کشور، باعث راحتی گردشگران و مسافران پروازهای خارجی در تهیه ارز مسافرتی شده و بدون شک در توسعه گردشگری نقش به سزایی خواهد داشت.

1