28 سپتامبر 2022 - 15:26

نکات مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

2 ژانویه 2018 - 11:00 dsfr.ir/es3va

رزرو بلیط هواپیما

بسیاری از مسافران در اکثر سفرهای خود دچار تردید می شوند که خرید بلیط لحظه آخری هواپیما برای آن ها به صرفه تر است یا مدت دار. اما چطور باید تصمیم درستی گرفت؟

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که برنامه ریزی زمانی دقیق و مشخصی دارید و تغییر زمان در برنامه ی شما تاثیر زیادی می گذارد، بهتر است بلیط را از مدتی قبل از سفر خود خریداری کنید.

خرید بلیط پرواز لحظه آخری بیشتر مناسب افرادی است که یا تفریحی سفر می کنند و می توانند سفر خود را با یکی دو روز جابه جایی انجام دهند و یا افرادی که برنامه ی سفر مشخصی از قبل ندارند و ممکن است در لحظه نیاز به سفر و خرید بلیط لحظه آخری هواپیما داشته باشند، مانند بسیاری از افرادی که به دلایل کاری و بازدید از سایر دفاتر سازمان خود سفر می کنند.

ریسک جا ماندن از پرواز (به دلیل پر بودن تعداد صندلی ها) در بلیط های سیستمی بسیار کم است. زیرا همه چیز با دقت بسیار بالایی در سیستم رزرو بلیط ثبت می شود، به همین دلیل در خرید بلیط پرواز لحظه آخری نیز به نوع سیستمی یا چارتر بودن بلیط بسیار دقت کنید.

به گزارش ویرلن؛ این موضوع در پروازهای چارتر گاهی به دقت سیستمی نیست و ممکن است پیش آید مسافری به دلیل کاهش دقت ایرلاین در ثبت تعداد مسافرانی که بلیط لحظه آخری خریداری می کنند، از لیست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه ی سفر خود برسد. از همین رو مجبور می شود بلیط دیگری را خریداری کند و اگر شانس با او یار باشد، می تواند پروازی در همان زمان مشابه با ظرفیت خالی پیدا کند.

البته اگر بلیط خود را از سایت علی بابا خریده باشید، با راهنمایی پشتیبانی 24ساعته ی این تیم، با کمترین مشکلات این چنینی مواجه خواهید شد و با خیال راحت و با بلیط معتبری که از این سایت خریده اید، می توانید به سفر بروید. میزان رضایت خریداران این سایت، 2/97% بوده که حاکی از اعتبار علی بابا نزد مسافران است.

علاوه بر این اگر همراه با فرزندتان سفر می کنید بهتر است در محاسبه ی صرفه ی اقتصادی خرید بلیط بین پروازهای چارتر و سیستمی چرتکه بی اندازید. زیرا قیمت بلیط پرواز چارتر برای کودک تفاوتی با بزرگسال ندارد. ممکن است مجموع هزینه ی پرواز شما در بلیط چارتر تفاوتی با سیستمی نکند و آن زمان ترجیح دهید بلیط لحظه آخری سیستمی خریداری کنید.

برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از علی  بابا به هر مقصدی، وارد سایت علی بابا به آدرسwww.alibaba.ir  شوید و از بین معتبرترین پروازها، بلیط خود را انتخاب کنید.

1