1 مارس 2024 - 10:45

تورهای مسافرتی لوکس و باکیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

2 ژانویه 2018 - 10:10 dsfr.ir/fd5o8

سفر نوروزی

گردشگران جهت سفرهای خارجی به روش های مختلفی برنامه ریزی می کنند. آن ها اغلب به دنبال سفر به کشورهای همسایه ایران و یا کشورهای پرطرفدار در صنعت توریسم هستند.

اما در این بین بسیاری از گردشگران با تجربه به دنبال برنامه ریزی برای سفر به مقصدهای جدید هستند. این قبیل افراد در هنگام انتخاب تور خود اغلب به نکات مهم تر و حائز اهمیت تری از جمله اعتبار و سابقه آژانس مسافرتی مورد نظر و به تبع آن نوع پرواز، تعداد شب های اقامت، هتل ها، تعداد وعده های غذایی و نیز تعداد گشت ها توجه بیشتری دارند، چرا که همواره انتخاب یک تور با امکانات کامل که اکثر هزینه ها را پیش بینی کرده باشد، از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و نیز گردشگر در طول سفر خود نهایت استفاده زمانی جهت بازدید از نقاط مختلف را بدست می آورد و در نهایت طعم لذت واقعی سفر را می چشند.

آژانس هواپیمایی طاهاگشت با بیش از دو دهه سابقه درخشان در صنعت گردشگری کشور همواره کوشیده است تا در برگزاری تورهای خود مواردی همچون انتخاب بهترین خط هوایی، هتل های با کیفیت و مناسب و نیز برنامه ریزی گشت های متعدد و کامل همراه با وعده های غذایی که اغلب به صورت بوفه سرو می گردند را در نظر بگیرد، کیفیت را در رأس امور قرار دهد و با خلق ایده های جدید تورهای متعددی در مسیرهای مختلف از جمله ژاپن ، آفریقای جنوبی، ایتالیا، فرانسه، پرتغال، اسپانیا، سوییس، آلمان، اتریش، چین و بسیاری از مسیرهای متفاوت دیگر برگزار نماید.

طاهاگشت امسال نیز پیشنهادهای ویژه ای را برای تور نوروزی دارد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ویرلن » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1