28 نوامبر 2023 - 12:24

راهکاری هوشمندانه برای سفری لذت بخش تر!

8 اوت 2017 - 18:00 dsfr.ir/ik26x

راهکاری هوشمندانه برای سفری لذت بخش تر!
amazonaws.com
برای لذت بردن از یک سفر رویایی و لذت بخش رعایت یک سری آداب و اقدامات نیاز است.

برای لذت بردن از یک #سفر رویایی و لذت بخش رعایت یک سری آداب و اقدامات نیاز است.

با توجه به انواع دغدغه ها و مشکلات روحی و روانی در نتیجه زندگی های امروزی، مسافرت و گردش می تواند نقش بسیار موثری در کاهش فشارها و دل مشغولی های فکری انسان داشته باشد. اما برای لذت بردن از یک سفر رویایی و لذت بخش رعایت یک سری آداب و اقدامات نیاز است. اگر خواسته باشیم به برخی از این موارد اشاره کنیم می توانیم بگوییم:

انتخاب مقصد و مسیر رفت و برگشت، نوع وسیله حمل و نقل، مدت اقامت، انتخاب تور و شرکت مسافرتی معتبر، سبک سفر کردن و خودداری از برداشتن وسایل های اضافه، انتخاب همراهان، اجتناب از بگو مگو در سفر و مشارکت دسته جمعی در امور، انتخاب درست اماکن تفریحی، رستوران ها و مراکز خرید و ...

پس قبل از بستن چمدان ‌ها و آماده شدن برای رفتن به مسافرت باید برنامه ریزی های لازم را انجام داد. اما چطور؟ پاسخ ساده است، یکی از بهترین راهکارها استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های مرتبط با سفر است.

امروز قصد داریم به شما عزیزان سایت و اپلیکیشن توریستگاه را معرفی کنیم که تمامی اطلاعات مقصد مورد نظرتان را ارائه می دهد و همچنین امکان رزرو و خرید بهترین و ارزانترین تورهای ویژه و لحظه آخری را برایتان فراهم کرده است.

وب سایت توریستگاه در وهله اول یک راهنمای سفر بسیار جامع و کامل است که تمامی اطلاعات مربوط به مقصد مورد نظر مانند، کشور، شهر، مراکز دیدنی، مراکز خرید، رستوران ها، هتل ها نظیر بهترین هتل های استانبول، سرگرمی و فعالیت ها و نصیحت های شهرهایی نظیر دبی، استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، کوالالامپور، تفلیس، باتومی و ... در آن با جزییات قرار گرفته است.

از طرفی دیگر، در حال حاضر مسافران برای پیدا کردن تور مورد نظر خود با بودجه مشخص باید به روش قدیمی روزنامه ها را چک کرده و یا در موتورهای جستجو، ساعت ها جستجو کرده تا تور مورد نظر با بودجه مشخص خود را از بین سایت های آگهی تور و یا سایت آژانس های مختلف پیدا کنند و در ساعات کاری آژانس ها با آنها تماس گرفته تا تحقیقات خود را تکمیل و در نهایت تور مورد نظر خود را از یک آژانس انتخاب و پس از تماس های طولانی و یا حضور در محل آژانس آن را رزرو می کنند.

در اینجاست که توریستگاه به کمک مسافران می آید تا با صرف کمترین زمان تور ویژه یا لحظه آخری مورد نظر خود را نظیر تور آنتالیا با بهترین نرخ قیمت (از میان آژانس های همکار و معتبر) در هر ساعت از شبانه روز انتخاب و ظرف تنها چند دقیقه رزرو و خرید آنلاین تور را انجام دهید. برای مسافران پیدا کردن تور ویژه ای که به صورت پکیج از قبل مشخص شده باشد یک لذت دلنشین است، چرا که در این تورها که تاریخ مشخصی دارد از قبل، هواپیما توسط آژانس چارتر شده و همچنین اتاق های هتل رزرو شده است. در نتیجه قیمت های تور شکسته و همچنین خدمات بیشتری مانند ترانسفر، بیمه، ویزا، گشت شهری، صبحانه، سیم کارت رایگان و غیره به صورت پکیج به آن اضافه می شود. تورهای لحظه آخری هم که با قیمت فوق العاده به علت نزدیکی به زمان پرواز، طرفداران پر و پا قرص خودش را دارد.

پس اگر قصد سفر دارید و دنبال تور مسافرتی ویژه یا لحظه آخری با بهترین قیمت برای مقصد مورد نظر خود هستید و یا می خواهید با راهنمای سفر شهر مورد نظر خود آشنا شوید، حتما از توریستگاه دیدن کنید.

1