25 نوامبر 2020 - 04:32

بهره برداری حداکثری از ظرفیت گردشگری جام جهانی فوتبال 2018

18 ژوئیه 2017 - 09:00 dsfr.ir/9s8uc

جام جهانی فوتبال سال 2018 در روسیه برگزار می شود.

معاون #گردشگری در دومین نشست هماهنگی جام جهانی #فوتبال 2018 روسیه، بر بهره برداری حداکثری از ظرفیت این رویداد جهانی تأکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دومین نشست هماهنگی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه که در محل دفتر معاونت گردشگری و با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، حمیدرضا آصفی، مشاور عالی فدراسیون و محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون برگزار شد، حداکثر مشارکت بین دستگاهی و بهره برداری از فرصت رویداد جام جهانی برای حضور در محل برگزاری مسابقات فوتبال مورد تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نشست با اشاره به آمادگی فعالان گردشگری برای همکاری در اجرای این رویداد اظهار کرد: «تدابیر لازم برای حضور و مشارکت گسترده دفاتر گردشگری علاقه‎مند به همکاری در این خصوص در دست تدوین است که به زودی ارائه خواهد شد.»

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این نشست بر استفاده حداکثری از ظرفیت تعاملی بین دو دستگاه برای حضور مقتدرانه با حمایت مردمی و سامان دهی موثر سفرها تأکید کرد.

بیست ویکمین دوره جام جهانی فوتبال، از 14 ژوئن 2018 تا 15 ژوئیه 2018 در کشور روسیه برگزار می شود.

تیم ملی فوتبال ایران به عنوان تیم برتر قاره آسیا با عبور از سد حریفان با بالاترین امتیاز موفق به کسب جواز برای حضور در این دوره از مسابقات شد.

1