بازدید مدیرکل پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی از کاخ نیاوران

12 ژوئن 2017 - 15:50 dsfr.ir/1r5ws

بازدید مدیرکل پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی از کاخ نیاوران
روابط عمومی مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران
بازدید مدیرکل امور پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از کاخ نیاوران

مدیرکل امور پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و #گردشگری از مجموعه فرهنگی تاریخی #نیاوران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران محمدحسین عسکرپور، مدیر کل امور پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و آقای رحیمی، رئیس دیوان محاسبات این سازمان ظهر روز 22 خرداد ماه از این مجموعه دیدن کردند.

آنان در این بازدید از پروژه های در دست اقدام مجموعه نیاوران همچون اقدامات پیرامونی کاخ صاحبقرانیه و کاخ اختصاصی نیاوران، روند احیا و مرمت استخر واقع در ضلع جنوبی کاخ اختصاصی نیاوران و کاشی کاری های ضلع شمالی این کاخ و فضای سبز مجموعه دیدن کردند.

در این بازدید مقرر شد مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران گزارش مبسوط درخصوص اقدامات فرهنگی مجموعه جهت ارائه به دیوان محاسبات آماده کرده و دیوان محاسبات نیز پیگیری های لازم درخصوص حفظ آثار تاریخی و فرهنگی مجموعه نیاوران انجام دهد.

همچنین در این بازدید رسیدگی مجدد به فضای سبز مجموعه نیاوران و انجام اقدامات لازم درخصوص تعمیر سیستم مخابراتی مجموعه مورد تاکید قرار گرفت.

سید رحمت اله رئوف حنان، مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران که در این بازدید مدیرکل امور پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی و رئیس دیوان محاسبات سازمان را همراهی می کرد به تشریح طرح ها و برنامه های مجموعه نیاوران و ارائه توضیحات پیرامون عملیات مرمت و عمرانی مجموعه پرداخت.

1