25 نوامبر 2020 - 05:48

سعدآباد میزبان کارگاه "سفر و گردشگری"

21 می 2017 - 12:50 dsfr.ir/iy98r

سعدآباد میزبان کارگاه "سفر و گردشگری"
روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد
کارگاه "سفر و گردشگری" در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

کارگاه #سفر و #گردشگری همزمان با گرامیداشت هفته میراث فرهنگی در #موزه برادران امیدوار در مجموعه تاریخی #سعدآباد برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد اقدام به برپایی سلسله کارگاه های "سفر و گردشگری" کرده است که نخستینِ آن به مناسبت هفته میراث فرهنگی، 10 صبح روز سه شنبه - دوم خردادماه - در محل این موزه برگزار می شود.

کرباسچی مسؤول موزه برادران امیدوار در این باره گفت: کارگاه های "سفر و گردشگری" یک روز در هر ماه برگزار می شود تا علاقمندان به گردشگری، تجربیات خود را برای علاقمندان بازگو کنند.

وی افزود: تمام علاقمندان می توانند با شرکت در این کارگاه ها و بیان کلیه تجارب سفرهای داخلی و خارجی خود و بیان تمام مراحل سفر اعم از تهیه بلیت، ویزا، اقامت، دیدنی ها، آداب و رسوم و فرهنگ هر خطه، تحقیقات میدانی و علمی شخصی شان در این زمینه و نمایش کلیپ و فیلم های سفرشان در ترغیب سایر افراد به سفر نقش داشته باشند.

مسؤول موزه برادران امیدوار ادامه داد: اولین کارگاه در روز سه شنبه دوم خرداد ماه با حضور و سخنرانی عیسی امیدوار در محل این موزه برگزار می شود و کارگاه های بعدی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

1