اقدامات نیویورک برای جذب 67 میلیون گردشگر

28 ژوئیه 2015 - 15:10 dsfr.ir/wr64j

شرکت کنندگان در نمایشگاهی در شهر نیویورک

در حالی که در اغلب نقاط دنیا شهرداری ها و سازمان های همکار آن برای جذب گردشگر بیشتر به شهرها تلاش می کنند، فعالیت سازمان های مشابه در داخل کشور در این زمینه چندان روشن نیست.

سازمان گردشگری نیویورک (NYC & Company) در همایش سالانه خود اعلام کرد "نیویورک مصمم به جذب 67 میلیون بازدیدکننده تا سال 2021 است؛ این به معنی افزایش ده میلیون نفری گردشگران در شش سال آینده خواهد بود."
در سال 2014، یعنی یک سال پیش از تعیین این هدف جدید، نیویورک توانست از هدف قبلی خود، 55 میلیون بازدیدکننده، فراتر رود: 56.4 میلیون نفر در سال 2014 از این شهر بازدید کردند که اغلب آن ها و به عبارت دیگر 78 درصد آن ها معادل 44.2 میلیون نفر از داخل آمریکا به نیویورک آمدند و تنها 22 درصد معادل 12.2 میلیون نفر، از کشورهای دیگر به آمریکا سفر کردند.

سازمان گردشگری نیویورک برای سال 2021 پیش بینی می کند که 76 درصد معادل 51 میلیون نفر، از شهرهای دیگر آمریکا و 24 درصد معادل 16 میلیون بازدیدکننده، از کشورهای دیگر به این شهر سفر خواهند کرد. مهم ترین بازارهای رو به رشد نیویورک، بازارهای چین و آفریقای جنوبی هستند. بازار سنتی چینی ها در سال 2014، افزایش بازدید 21 درصدی داشت.

سازمان گردشگری نیویورک اخیرا تلاش های بازاریابی خود را گسترش داده و علاوه بر برزیل و آرژانتین، چین کلمبیا و پرو را نیز مورد توجه قرار می دهد.

استراتژی رشد

آلیشیا گلن (Alicia Glen)، معاون شهردار نیویورک، هدف جدید برای جذب گردشگر در 2021 را اعلام کرد و بر رویکرد پنج منطقه ای شهرداری تاکید نمود. کمپین های مختلفی برای تشویق گردشگران به بازدید از سه منطقه کویینز، بروکس و بروکلین به راه افتاد. از دیگر ابتکارات برای تحقق این هدف می توان به کسب میزبانی رویدادهای مهم ورزشی، میزبانی سمینارها برای تجارت های مرتبط با گردشگری، توسعه نشست ها و سفرهای تشویقی و کمپین های فصلی اشاره کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « skift.com » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه ها

  • حلال زاده 20 اکتبر 2015 - 08:29

    ای گم شده در فرنگ ،کمی هم به کشور تاریخی و اصل ونسب خودنگاهی بیانداز وززرق وبرق ینگه دنبا چشمت رانگیرد،که اگرآنجا بروی اول اثرانگشتت رامی گیرند،وبعد باهزارمنت تورا راهی می کنننننن.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1