1 مارس 2024 - 11:30

تصادف مینی بوس گردشگران آلمانی در شیراز

1 می 2017 - 22:00 dsfr.ir/4m316

تصادف مینی بوس گردشگران آلمانی در شیراز
ایسنا
تصادف مینی بوس گردشگران آلمانی در مسیر پاسارگاد به مرودشت

میدل باس گردشگران آلمانی در جاده #شیراز دچار حادثه شد و شانزده مسافر این مینی بوس مجروح شدند و دو گردشگر آلمانی جان باختند.

به گزارش ایسنا، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس در باره این حادثه گفت: این تصادف بیشتر ناشی از لغزندگی جاده رخ داده که بر اثر آن شانزده مسافر این مینی بوس مجروح شدند و دو گردشگر آلمانی جان باختند.

به گفته مصیب امیری، مجروحان این حادثه به بیمارستان مرودشت منتقل شده اند و تحت مراقبت های پزشکی قرار دارند.

وی اضافه کرد: سه تن از این گردشگران دچار شکستگی شده اند که مراقبت های درمانی لازم از آن ها انجام می شود ضمن آن که تمام گردشگران مجروح شده در این حادثه نیز تحت مداوا قرار گرفته و طبق گزارش پزشک سرشیفت، مشکل خاصی ندارند اما برای احتیاط بیشتر تا فردا در بیمارستان نگهداری می شوند تا همه آزمایش های لازم از آن ها گرفته و اطمینان لازم از سلامتی آن ها کسب شود.

به گزارش ایسنا، در برخی از اخبار منتشر شده مرتبط با این سانحه تصادف، اعلام شده که حال یکی از گردشگران مجروح، وخیم است که با بالگرد به شیراز منتقل شده، اما این در حالی است که مدیرکل میراث و گردشگری استان فارس شخص انتقال داده شده با بالگرد به شیراز را راهنمای این گروه از گردشگران اعلام کرده است.

این سانحه تصادف بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برای یک گروه هجده نفره شامل شانزده گردشگر آلمانی و راهنما و راننده در مسیر شیراز بین پاسارگاد و مرودشت رخ داد.

1