تفاوت ترامپ و روحانی از دیدگاه «طالب الرفاعی»

8 مارس 2017 - 09:00 dsfr.ir/7l6dz

تفاوت ترامپ و روحانی از دیدگاه «طالب الرفاعی»
احسان نادری پور
افتتاحیه کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری

رئیس جمهور آمریکا از ورود مردم کشورهای دیگر به کشور خود جلوگیری می کند، درحالی که رئیس جمهور ایران مردم دنیا را برای سفر به کشورش فرامی خواند.

"دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل متحد"

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در دیدار زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با طالب الرفاعی در حاشیه حضور معاون رئیس جمهور در برلین و برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل متحد بر رشد آمار گردشگران ورودی به ایران در سال های اخیر اشاره کرد و گفت: چین می تواند هدف گردشگری مهمی برای ایران باشد، چون این کشور با جمهوری اسلامی ایران تناسب ها و همخوانی های بسیاری دارد.

او افزود: آشکارا می توان تفاوت بین ترامپ و روحانی را احساس کرد، رئیس جمهوری آمریکا از ورود مردم کشورهای دیگر به کشور خود جلوگیری می کند، درحالی که رئیس جمهوری ایران مردم دنیا را برای سفر به کشورش فرامی خواند.

احمدی پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نیز در این دیدار اظهار کرد: انتقال پیام ایران که بر صلح و امنیت و توسعه پایدار تأکید دارد برای ما بسیار مهم است. دنیا باید به ایران اعتماد کند. این اعتماد را می توان با توسعه گردشگری پدید آورد و تقویت کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1