مسابقه بین المللی عکاسی برای میراث ناملموس

23 آذر 1395 - 09:50 dsfr.ir/dn9lx

مسابقه بین المللی عکاسی برای میراث ناملموس
مرکز میراث ناملموس تهران
بنر مسابقه عکاسی مرکز میراث ناملموس

نخستین مسابقه بین المللی #عکاسی مرکز #میراث #ناملموس #تهران با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل مرکز میراث ناملموس تهران، نخستین مسابقه بین المللی عکاسی با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» و با در برگرفتن آیین های شفاهی (آوازها، لالایی ها، آواهای کار)، هنرهای اجرایی (موسیقی، رقص، نمایش عروسکی)، آیین های اجتماعی (مراسم، مناسک و جشن ها)، دانش و کردارهای مربوط به طبیعت و جهان هستی (طب سنتی، نجوم سنتی، معماری سنتی) توسط مرکز میراث ناملموس تهران برگزار می شود.

این مرکز برای همگانی کردن مفهوم و مصادیق میراث فرهنگی ناملموس در سطح منطقه ی آسیای غربی و مرکزی، با برگزاری مسابقه ی بین المللی عکاسی با موضوع «میراث فرهنگی ناملموس در بستر طبیعی آن» و با مشارکت علاقمندان به هنر عکاسی، به ویژه افراد در اجتماعات محلی که در بافت طبیعی و در ارتباط مستقیم با مفهوم و مصادیق این میراث قرار دارند، گام موثری در تحقق این هدف بردارد.

علاقمندان می توانند فایل عکس های خود را تا پایان بهمن ماه 1395 به آدرس ایمیل photo@tichct.ir ارسال کنند. همچنین برای توضیحات تکمیلی به فراخوان مسابقه در وب سایت مرکز میراث ناملموس تهران www.tichct.org مراجعه کنند.

جاباما

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1