حضور سرمايه گذاران هوایی 20 كشور جهان در تهران

18 سپتامبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/ig5hw

حضور سرمايه گذاران هوایی 20 كشور جهان در تهران
فرج صمدی
عباس آخوندی در حال سخنرانی در اجلاس هوانوردی ایران 2016

نمایندگان و سرمایه گذاران 20 كشور جهان در اجلاس كاپا كه به میزبانی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می شود، شركت خواهند كرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: صبح فردا 28 شهریورماه نمایندگان و سرمایه گذاران 20 كشور جهان در اجلاس كاپا كه به میزبانی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می شود، شركت خواهند كرد.

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده در رابطه با برگزاری این اجلاس بیان کرد: اجلاس كاپا با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی كشوری فردا در هتل نووتل فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این اجلاس بیش از 150 نماینده كشورهای اروپایی، آسیایی، آمریكایی و حاشیه خلیج فارس از جمله انگلیس فرانسه آلمان، هلند، برزیل، كانادا، چین، فرانسه و ... شركت خواهند كرد.

جعفرزاده با بیان اینكه محور اصلی این اجلاس دو روزه بررسی روش های فاینانس و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی كشور خواهد بود افزود: مباحث این اجلاس، سرمایه گذاری در خصوص اجاره و خرید هواپیما، ساخت و توسعه فرودگاه ها، چالش های پولی، بانكی و بیمه ای، رفع موانع بانكی در صنعت هوانوردی ایران، توسعه شبكه پروازی بین المللی و داخلی كشور از جمله مباحث قابل طرح در این اجلاس به شمار می رود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1