آغاز ثبت نام راهنمایان گردشگری خارجی برای شرکت در کنوانسیون 2017

3 سپتامبر 2016 - 15:30 dsfr.ir/6l34o

آغاز ثبت نام راهنمایان گردشگری خارجی برای شرکت در کنوانسیون 2017
licdn.com
آرم و لوگوی کنوانسیون راهنمایان گردشگری 2017

دبیر شورای سیاست گذاری کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری با بیان اینکه تاکنون 23 راهنمای خارجی برای شرکت در این کنوانسیون نام نویسی کرده اند گفت: راهنمایان برای ثبت نام زودتر اقدام کردند.

محسن حاجی سعید دبیر شورای سیاست گذاری کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری به خبرنگار مهر گفت: ثبت نام از راهنمایان از دوم آگوست شروع شده است و در این مدت 23 راهنمای گردشگری خارجی از ده کشور مختلف ثبت نام کرده اند که اولین نفر آنها یک راهنما از اسکاتلند بوده است. در سالهای گذشته ثبت نام ها برای حضور در کنوانسیون از ماه نوامبر آغاز می شد اما اکنون روند ثبت نام ها نشان می دهد که راهنمایان زودتر اقدام کرده اند. برای راهنمایان گردشگری خارجی ظرفیت 350 نفره ای را در نظر گرفته ایم.

وی افزود: آماده کردن وب سایتی با اطلاعات کافی برای اینکه بتواند به سوالات ذهنی ثبت نام کنندگان پاسخ دهد، از ما وقت زیادی گرفت ما چهار ماه زمان گذاشتیم تا وب سایت WFTGA2017.com را طراحی و به روز کردیم. در این وب سایت همه اطلاعاتی که یک شرکت کننده خارجی درباره نحوه شرکت در برنامه، سفر در ایران، مکان برگزاری برنامه و تورهای گردشگری باید بداند را قرار داده ایم.

حاجی سعید ادامه داد: اول سپتامبر یک ویدئو کنفرانس با تعدادی از راهنمایان گردشگری آمریکایی به همت یکی از راهنمایان آمریکا برگزار شد تا شروعی برای ثبت نام راهنمایان این کشور باشد در این جلسه نیز به سوالات راهنمایان درباره سفر به ایران پاسخ دادیم.

این راهنمای گردشگری بیان کرد: تیر ماه امسال به همراه یزدانی عضو شورای سیاست گذاری کنوانسیون 2017 به جلسه وین رفتیم تا توضیحات تکمیلی درباره برگزاری این کنوانسیون را در ایران به اعضای هیات مدیره فدراسیون بدهیم. در این جلسه بخش های مختلف سفر راهنمایان گردشگری به ایران و شفافیت نحوه اجرای آن موضوعاتی بود که بحث شد از جمله درباره شیوه ثبت نام راهنمایان و امکان واریز وجه. چون یک سال و نیم منتظر ماندیم تا این کار از طریق سیستم بانکی ایران انجام شود اما نشد بالاخره با یکی از شرکت های بزرگ اتریشی که مورد تایید فدراسیون نیز بود وارد مذاکره شده و آن را واسطه قرار دادیم تا کار ثبت نام از راهنمایان از درگاه این شرکت انجام شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1