تبلیغ و جستجوی هتل با استفاده از سرویس جدید گوگل

17 ژوئیه 2016 - 14:40 dsfr.ir/391vw

تبلیغ و جستجوی هتل با استفاده از سرویس جدید گوگل
marketingland.com
خدمات تازه گوگل در زمینه هتل و اقامت

با راه اندازی سرویس جدید گوگل، علاوه بر امکان تبلیغ کالاها و مشاغل به صورت عکس یا ویدئو، مخاطبان این امکان را خواهند داشت تا هتل موردنظر خود را بر حسب معیارهایی همچون قیمت، موقعیت جفرافیایی، درجه و ... جستجو کنند.

شرکت گوگل با برگزاری یک کنفرانس خبری در شهر نیویورک جزئیات خدمات تازه اش را تصریح کرد.

افزوده شدن فیلترهای هوشمند برای انتخاب دقیق هتل مورد علاقه برای سکونت در یک سفر بر حسب قیمت، درجه بندی، موقعیت جغرافیایی و غیره از تازه ترین خدمات گوگل است. بر این اساس کاربر می تواند با وارد کردن عبارت هتل های خود در سان فرانسیسکو با قیمت کمتر از 170 دلار هتل مورد علاقه خود را بیابد.

بر این اساس صاحبان مشاغل و خرده فروشان از این پس می توانند از فرمت جدید "Showcase Shopping” برای تبلیغات استفاده کنند. در این تبلیغات بیشتر بر روی خرید اقلام مختلف از لباس تا لوازم منزل تاکید می شود. در تبلیغات یاد شده مجموعه ای از کالاها و محصولات مرتبط با آنها هم برای جلب نظر خریدار به نمایش درمی آید.

گوگل همچنین به نمایش تبلیغات خرید خود در یوتیوب روی آورده و به کاربران امکان می دهد محصولاتی را که در ویدئوهای تبلیغاتی مشاهده می کنند را به طور آنی خریداری کنند. علاوه بر این بنر مرتبط با آگهی ویدئویی نیز در زیر آن نمایش داده می شود تا برای خرید محصولات بیشتری تبلیغ شود.

این شرکت در حال آزمایش ابزار تازه ای نیز هست که به طور خودکار قیمت کالاهای مختلف را به پول محلی کشور محل سکونت کاربر نمایش می دهد و لذا خریداران کشورهای دیگر از این طریق هزینه خرید را به درستی برآورد می کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1