سلطانی فر:

شهر تبریز را به مقصد گردشگری کشورهای اسلامی تبدیل می کنیم

12 ژوئیه 2016 - 16:30 dsfr.ir/n7936

شهر تبریز را به مقصد گردشگری کشورهای اسلامی تبدیل می کنیم
میراث آریا
مسعود سلطانی فر؛ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

تفاهم نامه سه جانبه همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز به امضاء رسید.

مسعود سلطانی فر در آیین انعقاد تفاهم نامه سه جانبه ما بین سازمان میراث فرهنگی، استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: برنامه های بسیار ویژه ای برای تبریز 2018 در تمامی حوزه های فرهنگی، تاریخی و گردشگری در نظر گرفته ایم.

وی افزود: تمامی تلاش و امکانات خود را به کار می گیریم تا برنامه های مربوط به 2018 در شان مردم آذربایجان و به خصوص مردم قهرمان تبریز برگزار شود.

وی با بیان این که تبریز یکی از شهرهای زیبای کشور است و می تواند در توسعه گردشگری نقش بسیار ارزنده ای ایفا کند، ادامه داد: برگزاری برنامه های این چنینی، در احیای هویت و اصالت تاریخ و ارزش های فرهنگی و هنری بسیار حائز اهمیت است.

سلطانی فر در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: با توجه به این که شهر تبریز سابقه بسیار درخشانی در زمینه فعالیت های فرهنگی، هنری و اقتصادی داشته است، تلاش می کنیم که شهر اولین ها را به محل گردشگری کشورهای اسلامی تبدیل کنیم.

معاون رییس جمهور افزود: اولویت ما تبدیل جمهوری اسلامی ایران به مدینه فاضله گردشگران و به خصوص بهشت گردشگران مسلمان است و این هدف را به جدیت تمام دنبال می کنیم و امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد رونق و توسعه بخش گردشگری باشیم.

وی همچنین بر لزوم افزایش فرهنگسازی برای هرچه با شکوه برگزار شدن برنامه های مربوط به تبریز 2018 تاکید کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1