تغییر در سهمیه‌ سوخت ناوگان باری و مسافری

10 ژوئیه 2016 - 15:30 dsfr.ir/io4m2

تغییر در سهمیه‌ سوخت ناوگان باری و مسافری
اصغر خمسه
پایانه سفرهای بین شهری

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تغییر سهمیه های سوخت بر اساس پیمایش برای ناوگان حمل و نقل باری و مسافری را ابلاغ کرد.

به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛ روز شنبه 19 تیرماه در ابلاغیه ای به ادارات کل پایانه ها و حمل و نقل، سهمیه سوخت ناوگان حمل نقل دیزلی را تغییر داد.

در این ابلاغیه آمده است: پیرو نامه شماره 6918/74/1 مورخ 30 فروردین 95 و با توجه به مصوبات کارگروه سیستم جامع پیمایش ناوگان حمل و نقل بار و مسافر و با در نظرگرفتن مقایسه میان سهمیه اختصاص یافته و مصرف سوخت توسط ناوگان و همچنین برای واقعی کردن میزان سهمیه تخصیصی به پیوست جدول اصلاح شده قواعد طرح تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش ارسال می شود.

جدول قواعد طرح تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش

1. پیمانه آفلاین در اولین سوخت گیری هر ماه به کارت هوشمند سوخت منتقل می شود.

2. در صورتی که ذخیره روی کارت از حد آستانه پایین تر بیاید و خودروی مربوطه در مرکز داده دارای سهمیه باشد، یک پیمانه به صورت آنلاین به کارت سوخت منتقل می شود.

3. حد آستانه برابر با پیمانه آفلاین می باشد.

4. انتقال پیمانه آنلاین به کارت هوشمند سوخت صرفا در جایگاه های برخط صورت می پذیرد.

5. انتقال سهمیه از مرکز داده به کارت هوشمند سوخت با اولویت انتقال سهمیه عملکردی صورت می پذیرد.

6. مابه التفاوت سهمیه عملکردی با سهمیه پایه مطابق با قواعد شارژ آنلاین به کارت سوخت منتقل می شود.

7. سهمیه پایه اتوبوس ها و مینی بوس های سامان دهی شده توسط وزارت کشور که در سایت http://samandehi.uicb.ir ثبت نام کرده اند، به ترتیب معادل 4700 و 1500 لیتر می باشد.

8. در خصوص اتوبوس های بالای 40 نفر با ویژگی های خاص که مصرف بالاتری دارند مانند: اتوبوس های سه محور، دو طبقه و ولوو B12 به میزان 25 درصد به پیمایش ثبت شده اضافه می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1