با معرفی سه نشان اینترنتی، محقق شد:

حلال گردی شرکت کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری

4 ژوئیه 2016 - 12:30 dsfr.ir/te49d

حلال گردی شرکت کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری
irantourismfestival3.com
سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری برگزار می شود.

شرکت کنندگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری می توانند با استفاده از سه نشان جدید اینترنتی با پسوند # گردهم جمع شوند و با آگاهی از نمونه مشارکت های صورت گرفته حول محور «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» به ارسال آثار و شرکت در این رقابت ملی بپردازند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری، با راه اندازی سه نشان اینترنتی شامل: «"حلال_گردی»، «#ظرفیت_ایرانی» و «#حلال_I_Love»، شرکت کنندگان خانواده بزرگ این رویداد مهم در صنعت گردشگری کشور می توانند در شبکه های اجتماعی مجازی گردهم جمع شوند و با ارائه نمونه آثار خود، گامی محکم در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری کشور با شاخصه «حلال» در سطح ملی و بین المللی بردارند.

بر مبنای این اقدام تنها کافیست نشان های اینترنتی ذکر شده را در کنار آثار ارسالی مجازی خود در قالب متن، عکس و فیلم قرار دهند تا به صورت خودکار به خانواده بزرگ شرکت کنندگان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بپیوندند و در ایجاد حرکتی مثبت در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری و شتاب بخشیدن به توسعه گردشگری کشورمان نسبت به سایر رقبا، موثر واقع شوند.

همچنین در فاز بعدی بهره مندی از نشان های اینترنتی اشاره شده، شرکت کنندگان قادر خواهند بود با حضور در مسابقه ای که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد؛ علاوه بر ارسال آثارشان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری، حضوری جدی در رقابت حاشیه ای پیش رو داشته باشند و از جوایز تعریف شده بهره مند شوند.

این حالیست که نمونه آثاری که مجاز هستند در قالب نشان های اینترنتی «#حلال_گردی»، «#ظرفیت_ایرانی» و «#حلال_I_Love« به اشتراک گذاشته شوند گستره وسیعی دارند و می توانند به نوعی بیانگر پیوند شاخصه های صنعت گردشگری متشکل از جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی و طبیعی، مراکز اقامتی، پذیرایی، آب و رسوم، سنن، فرهنگ، صنایع دستی، غذای بومی، طب سنتی و سایر ظرفیت ها با شاخصه تحقق دستورات دین مبین اسلام و دستاورد «حلال» در همه ابعاد صنعت گردشگری کشور باشد.

گفتنی است هم اکنون سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه نویسی در حال برگزاری است و شرکت کنندگان تا 15 مردادماه سال جاری فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند.

لازم به ذکر است علاقه مندان شرکت در این رقابت ملی می توانند با مراجعه به سایت www.Irantourismfestival3.com ضمن ارسال آثارشان، از جدیدترین اخبار موجود، ساختار، داوران و سایر بخش های مرتبط با سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری آگاهی یابند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1