جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا خبر داد:

تعلیق پروانه فعالیت شرکت اتوبوسرانی مقصر در حادثه نی ریز

25 ژوئن 2016 - 16:00 dsfr.ir/m78zp

تعلیق پروانه فعالیت شرکت اتوبوسرانی مقصر در حادثه نی ریز
باشگاه خبرنگاران جوان
اهالی نی ریز در محل حادثه واژگونی اتوبوس حامل سربازان وظیفه برای ابراز همدردی با خانواده سربازان شمع روشن کرده و فاتحه خواندند.

تصادف اتوبوس پروانه فعالیت شرکت تعاونی اتوبوسرانی میهن نور کرمان به استناد تبصره یک ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و ماده 12 آیین نامه اجرایی این قانون به مدت یکسال به حالت تعلیق در آمد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سرهنگ قاسمیان با اشاره به تشکیل کمیسیون ماده 12 رسیدگی به تخلفات رانندگی حمل و نقل بار و مسافر، گفت: بر این اساس اعضای کمیسیون شرکت تعاونی میهن نور کرمان را به دلیل دستکاری در سیستم اصلی خودرو و نصب باک اضافه، عدم بازدید مدیر فنی از اتوبوس یاد شده، عدم ممهور بودن صورت وضعیت مسافری به مهر شرکت، حمل کالای غیرمجاز، حمل مسافر اضافه بر ظرفیت و عدم دریافت مجوز حرکت کاروانی از پلیس راه برای 15 دستگاه اتوبوس در اختیار این شرکت که مسافران خاص از جمله سربازان پادگان 05 را حمل می کرد، متخلف تشخیص دادند.

وی افزود: بر این اساس پروانه فعالیت شرکت تعاونی اتوبوسرانی میهن نور کرمان به استناد تبصره یک ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و ماده 12 آیین نامه اجرایی این قانون به مدت یکسال به حالت تعلیق در آمد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1