افتتاح خط کشتیرانی از یونان به خاورمیانه

22 ژوئن 2016 - 11:00 dsfr.ir/yk0y7

افتتاح خط کشتیرانی از یونان به خاورمیانه
تین نیوز
کشتی نپتون یونان

کشتیرانی Neptune یونان در نظر دارد یک خط کشتیرانی کوتاه برای حمل دریایی وسایل نقلیه در منطقه خاورمیانه راه اندازی کند که به موجب آن ارتباط دریایی جدید شش کشور خلیج فارس میسر می شود.

در فاز اول پروژه افتتاح خط سرویس دهی جدید به خاورمیانه از سوی کشتیرانی Neptune یونان، کشورهای امارات متحده عربی، ایران، عراق، عربستان سعودی، کویت، عمان، قطرو بحرین از طریق یک خط سرویس دهی دو حلقه ای به یکدیگر متصل خواهند شد.

این گزارش در ادامه نوشت: اولین حلقه شامل بندر جبل علی (دبی) - بندر عباس (ایران) - صحار (عمان) - ام القصر(عراق) - کویت و خلیفه (ابوظبی) است و در دومین حلقه سرویس دهی کشتی ها از خلیفه (ابوظبی) حرکت و دربندر دوحه (قطر) - بحرین - دمام (عربستان سعودی) و جبل علی (دبی) پهلو خواهند گرفت.

ملینا تراولوس (Melina Travlos) رئیس کشتیرانی نپتون یونان در این خصوص گفت: این اقدام در واکنش به بالارفتن میزان تقاضا بازار برای حمل و نقل دریایی وسایل نقلیه در منطقه خاورمیانه،انجام می پذیرد.

کشتیرانی Neptune یونان سرویس های حمل و نقل کوتاه دریایی را برای حدود 20 کشور و بیش از 30 بندر در مدیترانه و دریای سیاه، فراهم می کند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « سايت خبری مانا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1