سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی درصنعت هتل سازی خلخال

27 آوریل 2016 - 15:30 dsfr.ir/tm0kh

سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی درصنعت هتل سازی خلخال
ittic.com
مهمانسرای جهانگردی خلخال

برای احداث سه هتل پنج ستاره و سه ستاره دراین شهرستان بالغ بر 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری ازسوی بخش خصوصی صورت می گیرد.

"فرماندار خلخال"

علی نظری شیخ احمد روز چهارشنبه در جریان بازدید از روند عملیات اجرایی پروژه هتل سازی در سه منطقه نمونه گردشگری خلخال افزود: هتل سه ستاره روستای هدف گردشگری اندبیل با 30 میلیارد ریال، مجتمع توریستی، رفاهی و هتل سه ستاره الماس در منطقه نمونه گردشگری مجره با 40 میلیارد ریال و هتل پنج ستاره به همراه مجمتع رفاهی گردشگری تفرجگاه ازناو خلخال با 130 میلیارد ریال سرمایه گذاری از جمله پروژه های بزرگ بخش هتل سازی و توسعه صنعت گردشگری این شهرستان هستند که از سوی بخش خصوصی در حال اجرا و تکمیل هستند.

وی با تاکید بر حمایت های دولتی از سرمایه گذاران راغب به اجرای پروژه های توسعه صنعت گردشگری خلخال بیان کرد: برخورد مهربان توام با نظر مثبت مدیران اجرایی شهرستان موجب جلب نظر آبخش خصوصی و رغبت آن ها به سرمایه گذاری در این منطقه می شود و در مقابل قوانین دست و پا گیر موجب انصراف بخش خصوصی از سرمایه گذاری در خلخال خواهد شد.

خلخال، هم اکنون دارای یک هتل دو ستاره در روستای خمس، یک مهمانسرای جهانگردی سه ستاره و یک هتل آپارتمان در شهر خلخال است که گنجایش این سه مکان اقامتی 40 اتاق با ظرفیت اسکان 100 نفر مسافر است.

خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان از مناطق گردشگر پذیر استان اردبیل است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1