راه اندازی پروازهای ایروان - اصفهان از هفته آینده

26 آوریل 2016 - 08:00 dsfr.ir/rl4y7

راه اندازی پروازهای ایروان - اصفهان از هفته آینده
airliners.net
فرودگاه بین المللی اصفهان

معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی اصفهان از برقراری پرواز ایروان - اصفهان در هفته آینده خبر داد.

علی مصطفوی در گفت و گو با خبرنگار تین نیوز توضیح داد: شرکت هواپیمایی تابان از هفته آینده پرواز ایروان - اصفهان را برقرار می کند، مجوز این پرواز را صادر کردیم اما صدور برنامه آن صورت نگرفته است، قطعا این پرواز چارتری خواهد بود.

وی ادمه داد: پیش از این شرکت هواپیمایی نفت برای نخستین بار این مسیر هوایی را از 15 اسفند سال 1394 در قالب هفته ای 2 پرواز راه اندازی کرد که با استقبال مسافران رو به رو نشد اما مجددا شرکت هواپیمایی نفت، با تمهیداتی متفاوت پروازهای این مسیر را برقرار کرده است.

معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی اصفهان درباره پروازهای بین المللی و هفته ای این فرودگاه گفت: اکنون هواپیماهای شرکت فلای دبی با 3 پرواز میان اصفهان - دبی، شرکت العربیه با 3 پرواز میان شارجه - اصفهان، شرکت هواپیمایی ایران ایر با 2 پرواز به دبی و 2 پرواز به کویت، شرکت ماهان با 4 پرواز به نجف و شرکت تابان هر روز با 2 پرواز به عتبات عالیات در فرودگاه اصفهان نشست و برخاست دارند.

وی با بیان اینکه پروازهای بین المللی و برنامه ای سال 94 نیز مطابق گذشته همچنان برقرار است، افزود: همچنین شرکت های هواپیمایی زاگرس با 2 پرواز، فلای بغداد با 2 پرواز، العراقیه با 2 پرواز و کاسپین با 2 پرواز زائران عتبات عالیات را از طریق این فرودگاه جابه جا می کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1