راه آهن ایران 700 واگن جدید می خرد

20 آوریل 2016 - 15:00 dsfr.ir/bk8hl

راه آهن ایران 700 واگن جدید می خرد
حسین اسماعیلی
قطار مسیر تهران - مشهد

شركت حمل و نقل ریلی رجا به منظور كاهش عمر ناوگان مسافری كشور، در سال گذشته 80 دستگاه واگن مسافری خود را از رده خارج كرد.

به گزارش تین نیوز؛ مدیرعامل شركت حمل و نقل ریلی رجا با اشاره به عمر بالای 55 سال واگن های از رده خارج شده، گفت: در سال گذشته مجموعا شركت های ریلی حدود 100 واگن مسافری خود را در شبكه ریلی كشور از رده خارج كردند.

سید حسن موسوی نژاد افزود: سال گذشته نزدیک به 16 واگن نو وارد ناوگان رجا شد که این تعداد واگن را از شرکت پلور سبز خریداری کردیم، البته این واگن ها از خریدهای قبلی بود که شرکت یاد شده توانست سال گذشته آن ها را تحویل دهد.

او درباره آمار كل ناوگان وارد شده به شركت رجا در سال 94 هم گفت: مجموع واگن های تحویل گرفته شده از شركت پلور سبز با واگن های ترن ست و دو طبقه به 20 دستگاه رسید، ضمن این كه 27 واگن دست دوم هم خریداری کردیم و 32 دستگاه واگن هم سال گذشته بازسازی شد.

مدیرعامل شركت رجا درباره برنامه های ورود ناوگان در سال جدید گفت: شرکت رجا در 3 سال آینده نسبت به خرید 600 الی 700 واگن جدید و 200 الی 300 دستگاه واگن دست دوم اقدام می کند که این تعداد واگن ها جایگزین ناوگان فعلی خواهند شد که عمر طولانی دارند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1