مجری طرح های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران:

تونل نیایش به ایستگاه مکمل تهویه مجهز می شود

12 آوریل 2016 - 08:40 dsfr.ir/n85dw

تونل نیایش به ایستگاه مکمل تهویه مجهز می شود
باشگاه خبرنگاران جوان
تونل نیایش تهران

مجری طرح های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از بهره برداری از ایستگاه مکمل تهویه تونل نیایش در بهار 1395 خبر داد.

به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهدی پورهاشمی با بیان آن که ایستگاه تهویه تونل نیایش به عنوان سیستم مکمل تهویه طولی این معبر زیرزمینی در شرایط اضطراری عمل خواهد کرد، یادآور شد: با بهره برداری از ایستگاه تهویه تونل نیایش، ضریب ایمنی سومین تونل ترافیکی پایتخت به ویژه در صورت وقوع آتش سوزی های گسترده افزایش می یابد.

پورهاشمی با اشاره به پیچیدگی های خاص فنی و مهندسی در بخش عملیات ساختمانی و هم چنین تجهیزات تاسیساتی ایستگاه تهویه تونل نیایش، این پروژه را سیستمی متشکل از دو شفت عمودی، یک تونل ارتباطی به طول 100 متر و 8 دستگاه فن محوری دانست و افزود: سیستم مذکور قادر است پس از تجهیز و آماده سازی، هوای آلوده تونل نیایش را در شرایط اضطراری تخلیه کرده و نسبت به تزریق هوای تازه به تونل اقدام کند.

به گفته مجری طرح های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، به دنبال اتمام عملیات سازه ای، نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نیاز ایستگاه تهویه تونل نیایش در دستور کار قرار گرفته و پیش بینی می شود این پروژه خردادماه سال جاری آماده بهره برداری شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1