پرورش پستانداران و پرندگان بهانه زمین خواری

11 آوریل 2016 - 14:00 dsfr.ir/ox7sb

پرورش پستانداران و پرندگان بهانه زمین خواری
doe.ir
علی تیموری مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست

برخی دریافت زمین به منظور تکثیر و پرورش پستانداران و پرندگان وحشی در اسارت را بهانه‌ ای برای تصرف زمین‌ ها قرار داده‌ اند.

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه برخی دریافت زمین به منظور تکثیر و پرورش پستانداران و پرندگان وحشی در اسارت را بهانه‌ ای برای تصرف زمین‌ ها قرار داده‌ اند، گفت: به افرادی که بخشی از زمین‌ ها را گرفته‌ و فعالیت خود را شروع نکرده‌ اند فرصت سه ماهه‌ ای داده شده تا در مهلت تعیین شده نسبت به اتمام عملیات اجرائی و دریافت پروانه بهره برداری اقدام کنند.

علی تیموری در گفت‌ و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه در سال‌ های گذشته برای حدود 70 مرکز تکثیر و پرورش پرندگان و پستانداران وحشی در اسارت در استان های مختلف برای اشخاص حقیقی و حقوقی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست موافقت صادر شده است افزود: از ابتدای سال 94 روند ارائه مجوزهای تکثیر و پرورش برای اشخاصی که متقاضی دریافت زمین دولتی هستند متوقف و مقرر شد بر عملکرد افرادی که با موافقت سازمان زمین اخذ کرده‌ اند نظارت شود.

وی افزود: به مراکزی که هنوز فعالیت اجرائی خود را شروع نکرده‌ اند فرصت سه ماهه‌ داده شده تا پس از اتمام عملیات اجرائی نسبت به دریافت پروانه بهره‌ برداری اقدام کنند.

 مدیر کل دفتر حفاظت و مدیریت صید و شکار اظهار کرد: پس از زمان تعیین شده در صورت عدم انجام هرگونه عملیات اجرائی از سوی مرکز نسبت به ابطال موافقت اولیه و اعلام به مراجع ذیربط اقدام خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1