تغییر ساعت بازدید از باغ-موزه قصر در ماه رمضان

24 ژوئن 2015 - 13:40 dsfr.ir/127tn

باغ-موزه قصر از روز اول ماه مبارک رمضان همزمان با اذان مغرب تا ساعت یک بامداد با ویژه برنامه هایش میزبان علاقه مندان خواهد بود.

ویژه برنامه «قصر قرآن» به عنوان جشنواره قرانی این باغ-موزه در ماه مبارک رمضان با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما از ساعت 22:30 و شامل آیتم های متنوع قرائت قرآن کریم توسط قاریان بین المللی در فضای باز، ذکر لطایف قرآنی توسط حجت الاسلام والمسلمین سرلک، حضور نخبگان قرآنی نوجوان، اجرای گروه تواشیح، و مسابقات قرآنی با حضور عموم مردم برگزار خواهد شد. پخش گزیده این برنامه نیز از طریق شبکه قرآن و معارف سیما انجام خواهد شد.

«نمایشگاه ماه در آیینه» با استفاده از ظرفیت گالری های باغ-موزه قصر و در سه رده کودکان، جوانان و خانواده ها شامل غرفه هایی مانند چایخانه سنتی، چادرهای عشایری، بچه های دیروز، سوغات محلی، مشاوره های طب سنتی و پاسخگویی به شبهات و ... در ساختمان گالری باغ-موزه قصر برگزار خواهد شد.

«نمایشگاه همت عالی» نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار و در آن محصولات خیریه، صنایع دستی و فرش های دستباف مددجویان این کمیته عرضه می شود و در معرض فروش برای عموم مردم قرار خواهد گرفت.

از دیگر برنامه های باغ-موزه قصر در ماه مبارک رمضان می توان به جشنواره فصل نیایش، نمایش فیلم سه بعدی در فضای باز، نمایشگاه خیریه بنیاد تعاون زندانیان، نمایش های خیابانی و ... اشاره کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1