معاون سرمایه گذاری سازمان در اردبیل خبر داد؛

اعطای تسهیلات ویژه مالی به پروژه های گردشگری

2 آوریل 2016 - 09:10 dsfr.ir/uj6jx

اعطای تسهیلات ویژه مالی به پروژه های گردشگری
خبرگزاری ایرنا
سعید شیرکوند معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعطای تسهیلات ویژه مالی از سوی دولت به پروژه های گردشگری با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، سعید شیرکوند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان مشگین شهر، هدف از اعطای تسهیلات ویژه مالی از سوی دولت به پروژه های گردشگری را کمک به بخش خصوصی و حمایت از توسعه سرمایه گذاری ها در حوزه گردشگری عنوان کرد.

وی با بیان اینکه مجریان پروژه های گردشگری با 50 درصد پیشرفت فیزیکی می توانند با معرفی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به بانک های عامل از تسهیلات بانکی بهره مند شوند، گفت: هشت درصد از سود بانکی این نوع تسهیلات توسط سازمان تامین می شود.

این مقام مسئول با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری شهرستان مشگین شهر، از روند روبه رشد صنعت گردشگری در این منطقه اظهار رضایت کرد و افزود: حجم سرمایه گذاری های انجام شده در حوزه گردشگری این شهرستان قابل تحسین است.

توسعه گردشگری در استان اردبیل گامی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی در ادامه استاندار اردبیل نیز با تقدیر از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان مشگین شهر، توسعه صنعت گردشگری در استان اردبیل را گامی بسیار مهم در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی با تکیه بر منابع خدادادی دانست.

مجید خدابخش توسعه صنعت گردشگری استان اردبیل را گامی اساسی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر منابع خدادادی عنوان کرد و گفت: تمامی بخش های اقتصادی از جمله حوزه گردشگری به عنوان یکی از محورهای مهم توسعه استان باید در خدمت تحقق اقتصاد مقاومتی باشند.

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان مشگین شهر نیز در این جلسه اظهار داشت: شهرستان مشگین شهر شاهد رشد 30 درصدی گردشگران نوروزی در طول ایام تعطیلات نوروزی نسبت به سال گذشته بود.

گفتنی است: استاندار اردبیل با حضور در پایگاه های امدادی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر از نزدیک در جریان ارائه خدمات به مسافران قرار گرفته و میثاق نامه " نه به تصادفات" را امضا کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1