با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی؛

هتل سنگی هورامان تخت افتتاح شد

26 مارس 2016 - 23:20 dsfr.ir/rm4l2

هتل سنگی هورامان تخت افتتاح شد
مهر
هتل سنگی هورامان تخت در شهر هورامان تخت

هتل سنگی هورامان تخت توسط بخش خصوصی و با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان كردستان، هتل سنگی هورامان تخت با سرمایه گذاری بخش خصوصی واقع در شهر هورامان تخت که از مهم ترین جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی استان و غرب کشور است توسط معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان افتتاح شد.

این هتل دارای 22 اتاق و 60 تخت است که دارای امکانات بسیار مناسب هتلی بوده و آماده اسکان و پذیرایی گردشگران و مهمانان ورودی به استان است.

بنا به گفته سرمایه گذاران این پروژه فاز دوم آن در صورت تامین اعتبار و همکاری ارگان های ذی ربط در مدت زمان کوتاهی شروع خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی در مراسم افتتاح این پروژه با ابراز خرسندی از حضور خود در این منطقه بکر و بسیار دیدنی هورامان از تلاش های خستگی ناپذیر سرمایه گذاران طرح تشکر کرد.

سعید شیرکوند بیان کرد: هورامان را باید تمام مردم ایران بشناسند و برای بازدید آن به این خطه فرهنگی، تاریخی و طبیعی از میهن اسلامی سفر کنند.

وی وجود این سرمایه گذاران را برای کردستان غنیمت دانست و اظهار داشت: تجهیز و توسعه هتل هورامان نیازمند پیشرفته ترین تجهیزات است و امیدوارم در راستای کارآفرینی و ایجاد اشتغال این دو سرمایه گذاری کردستانی موفق و پیروز باشند.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی از روستای سلین، بلبر و ژیوار و هتل در دست ساخت سلین نیز بازدید کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
17 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1