توصیه های عمومی سفر اعلام شد

21 مارس 2016 - 21:50 dsfr.ir/v18wd

توصیه های عمومی سفر اعلام شد
محمد اکبرموسوی
سفرهای نوروزی و شلوغی جاده های کشور

اطلاعیه شماره 5 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 95 اعلام شد و دبیرخانه این ستاد هشدارها و توصیه های لازم را درباره سفرهای نوروزی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه ای، هشدارها و توصیه های لازم را در این رابطه به شرح ذیل اعلام کرده است:

  • هموطنان گرامی پیش از سفر از طریق سامانه مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های کشور و از طریق سامانه 134 از شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر اطلاعات لازم را کسب و سپس برای سفر خود برنامه ریزی کنید.
  • چنانچه برودت هوا سفر نوروزی تان را تحت تاثیر قرار داده است می توانید به ایستگاه های امداد و نجات که در طول جاده ها مستقر می باشند مراجعه و کمک های لازم را دریافت کنید.
  • به مسافرانی که در چادرهای مسافرتی اسکان یافته اند؛ پیشنهاد می شود در استفاده از وسایل گرمازا نکات ایمنی را رعایت و از تجهیزات غیراستاندارد استفاده نکنید.
  • توصیه می شود مسافران نوروزی به منظور برنامه ریزی دقیق و اطلاع از آخرین وضعیت حمل و نقل هوایی با سامانه 199 و جهت بررسی خطوط ریلی با شماره 5149 تماس برقرار کنید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1