خدمات رایگان نوروزی برای تهرانی ها

10 مارس 2016 - 12:30 dsfr.ir/4n25n

خدمات رایگان نوروزی برای تهرانی ها
میثم رودکی
تماشای برج میلاد در غروب تهران

استان تهران آمادگی پذیرایی از 10 میلیون گردشگر و مسافر را در ایام نوروز دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران با اشاره به برنامه های نوروزی برای پذیرایی از 10 میلیون گردشگر در تهران از تخفیف های 25 درصدی رستوران های سنتی، کمتر شدن نرخ هتل ها و همچنین رایگان بودن مترو با کارت های تهران گردی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رجبعلی خسروآبادی در حاشیه آیین ملی نوروز در موزه ملی ایران با تشریح برنامه های نوروزی پایتخت اظهار داشت: تمام سعی ما بر این است تا آیین نوروز به کشورهای جهان بهتر معرفی شود کما اینکه این آیین صلح و دوستی در کشورهای همجوار به اجرا در می آید ولی با هماهنگی بیشتر می توان آیین نوروز را که همانا شعار رویش سبز است را بهتر به دنیا معرفی کرد.

خسروآبادی همچنین با تشریح برنامه های نوروز در پایتخت توضیح داد: استان تهران آمادگی پذیرایی از 10 میلیون گردشگر و مسافر را در ایام نوروز دارد بنابراین تخفیف های قابل توجهی لحاظ شده است. از جمله اینکه نرخ هزینه هتل ها کمتر شده است.

وی همچنین با اشاره به دیگر تخفیف ها و تسهیلات برای گردشگران در ایام نوروز در تهران خاطرنشان کرد: در این راستا رستوران های سنتی خدمات خود را با 25 درصد تخفیف ارائه می دهند و هزینه اتوبوس های بی آر تی و مترو نیز با در دست داشتن کارت تهران گردی برای گردشگران رایگان خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1