مدیرعامل ایران ایر خبر داد:

عرضه بلیت پروازهای نوروزی هما بدون افزایش قیمت

5 مارس 2016 - 11:40 dsfr.ir/rp0rk

عرضه بلیت پروازهای نوروزی هما بدون افزایش قیمت
airliners.net
مسافران در حال تماشای بلند شدن هواپیما

هما بلیت پروازهای نوروزی خود را بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در اختیار مردم قرار می دهد.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فروش بلیت پروازهای نوروزی ایران ایر با قیمت ها مصوب و بدون هیچ گونه افزایش قیمتی خبر داد و گفت: برای عتبات عالیات، مشهد و کیش در ایام نوروز پروازهای فوق العاده برقرار می شود.

فرهاد پرورش در پاسخ به این پرسش که اخیرا از سوی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام شده بلیت پروازهای نوروزی با حدود 30 درصد افزایش قیمت به مردم عرضه می شود، آیا وضع پروازهای هما نیز این گونه است، اظهار کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازهای نوروزی خود را بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در اختیار مردم قرار می دهد.

وی با بیان این که نه تنها در ایام نوروز بلکه در طول سال ایران ایر بلیت پروازها را بر اساس قیمت های مصوب که در سایت این شرکت درج شده بفروش می رساند، تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضا برای مسیرهای پروازی عتبات عالیات، مشهد و کیش در ایام نوروز در راستای پاسخگویی به تقاضای هموطنان پروازهای فوق العاده برای این مسیرها برقرار می شود.

پرورش با تاکید بر این که تمرکز ایران ایر روی پروازهای نوروزی است، یادآور شد: به هیچ عنوان در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازهای چارتری نداریم و قیمت پروازهای هما طبق دستورالعمل سازمان هواپیمایی کشوری سازمانی تعیین شده است.

وی یادآور شد: پرواز به عتبات عالیات را با هماهنگی سازمان حج و زیارت برای ایام نوروز افزایش می دهیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1