ورود رئیس شورای جهانی صنایع دستی به تهران

5 مارس 2016 - 09:40 dsfr.ir/iv57a

ورود رئیس شورای جهانی صنایع دستی به تهران
میثم رودکی
فروشگاه صنایع دستی در بازار اصفهان

نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران برگزار شد و رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای افتتاح این نمایشگاه وارد تهران شد.

«غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به دعوت فعالان بخش خصوصی صنایع دستی به منظور افتتاح و بازدید از نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران 12 اسفند ماه وارد تهران شد.

آثار این نمایشگاه در بیش از 400 قطعه از آثار ارزشمند و منحصر بفرد هنرمندان زبده و صاحب نام کشور در 20 رشته هنری طراحی و تولید شده و پیش تر در 12 کشور جهان نیز به نمایش گذاشته شده است، این نمایشگاه جلوه ای ماندگار و کم نظیر از زیبایی، ذوق و ظرافت هنر ایرانی است که در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

این رویداد فرهنگی و هنری روز، پنجشنبه 13 اسفند ماه، با حضور «بهمن نامور مطلق» معاون صنایع دستی کشور، «غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه و مدیران موسسه آفرینش های هنری سلام به عنوان میزبان این برنامه و نیز جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر در هتل پارسیان تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه با هدف ارائه ظرفیت های برجسته صنایع دستی و هنرهای سنتی ایرانی و نیز فرصتی برای رونق اقتصادی این حوزه و فروش آثار فاخر صنایع دستی است که توسط موسسه آفرینش های هنری سلام و با حمایت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برگزار می شود.

علاقه مندان به عرصه فرهنگ و هنر ایران می توانند از 13 تا 21 اسفند ماه همه روزه از ساعت 10 تا 24 از این نمایشگاه بازدید کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1