پیش فروش بلیت های نوروزی اتوبوس آغاز شد

2 مارس 2016 - 11:50 dsfr.ir/hp2ht

پیش فروش بلیت های نوروزی اتوبوس آغاز شد
میثم رودکی
اتوبوس های بین شهری ترمینال غرب تهران

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، پیش فروش بلیت اتوبوس های بین شهری برای سفرهای نوروزی آغاز شده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اعلام آمادگی راه ها و راهداران جاده ای برای تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: حدود 11 هزار راهدار و 650 راهدارخانه برای کمک رسانی های اضطراری جاده ها برای مسافران نوروزی اختصاص یافته است.

داوود کشاورزیان، با اشاره به نزدیک شدن به سفرهای نوروزی و اعلام آمادگی حدود 11 هزار راهدار در راه های کشور گفت: نوروز امسال حدود دو هزار گشت راهداری و گشت زنی در طول راه ها و 700 اکیپ امدادی و تعمیراتی در طول راه های کشور مستقر می شوند.

وی با بیان اینکه همه تلاش راهداران این است که مسیرهای پرتردد با کمترین مشکل همراه باشد، افزود: برای نوروز 95 نیز 50 هزار میلیارد تومان اعتبار برای خط کشی 32 هزار کیلومتر خط برخی راه ها و 30 میلیارد تومان اعتبار برای ارتقای حفاظ ها در نظر گرفته شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اصلاح و ایمنی راه ها برای نوروز 95 اظهار کرد: در طول دوماه گذشته، 115 نقطه و مقطع پرحادثه اصلاح شده است.

به گفته رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر 125 هزار راه روستایی در کشور وجود دارد که تقریبا 75 درصد آن ها توسط دولت تامین هزینه و نگهداری می شود.

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، از صبح دیروز 11 اسفندماه، پیش فروش بلیت اتوبوس های بین شهری برای سفرهای نوروزی آغاز شده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1