اختصاص بیش از 19 هزار پرواز داخلی و خارجی برای ایام نوروز

26 فوریه 2016 - 12:30 dsfr.ir/1j1jr

اختصاص بیش از 19 هزار پرواز داخلی و خارجی برای ایام نوروز
imj.ir
مسافران در حال سوار شدن به هواپیما هستند.

بیش از 19 هزار پرواز برای ایام نوروز اختصاص پیدا کرده است.

"مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری"

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ رضا جعفرزاده با اعلام این خبر اظهار داشت: ملاک ارزیابی عملکرد شرکت های هواپیمایی در ایام نوروز رضایتمندی مسافران است.

وی از شرکت های هواپیمایی خواست نسبت به سه محور پاسخگویی توصیه شده از طرف روابط عمومی این سازمان با عناوین «مسئولیت پذیری دفاتر طرف قرار داد در قبال بلیت های فروخته شده به هنگام بروز تاخیرات احتمالی»، «پاسخگویی رؤسای ایستگاه ها در داخل ترمینال ها» و «پاسخگویی مدیران روابط عمومی و یا مدیران عالی شرکت ها به رسانه ها» اهتمام ورزند.

جعفرزاده بیان کرد: دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری برای ایام نورز نزدیک به 19 هزار و 500 پرواز برنامه ای و فوق العاده اختصاص داده است که از این تعداد حدود 6 هزار پرواز خارجی و بقیه داخلی است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه تقاضای شرکت های هواپیمایی برای دریافت مجوز پروازهای فوق العاده همچنان ادامه دارد، گفت: پیش بینی می شود تعداد پروازهای نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تا 14 درصد افزایش یابد.

وی از متقاضیان خرید بلیت هواپیما خواستار شد نسبت به تهیه بلیت هواپیما از مراکز و سایت های غیرمجاز خودداری کنند.

وی گفت: مسافران در صورت مشاهده هر گونه تخلف و فروش بلیت خارج از نرخ ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی از سوی دفاتر خدمات مسافرت هوایی دارای مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری می توانند با شماره تلفن های 61022355-61022015، تلفکس 66048007، پست الکترونیکی shekayat@cao.ir و صندوق پستی 1798-13445، دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت سازمان هواپیمایی کشوری، تماس بگیرند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1