بزودی پرواز یزد - دبی راه اندازی می شود

25 فوریه 2016 - 15:50 dsfr.ir/184hq

بزودی پرواز یزد - دبی راه اندازی می شود
محمدجواد راغبیان
محوطه فرودگاه بین المللی یزد (فرودگاه شهید صدوقی)

مجوزهای راه اندازی پرواز یزد-دبی در ایران صادر شده است که با تهیه مجوز پرواز از دبی این طرح به زودی عملیاتی می شود.

"مدیرعامل فرودگاه بین المللی یزد"

سعداله وطنخواه در گفتگو با خبرنگار تین نیوز، با بیان اینکه هر هفته بین 120 تا 130 پرواز داخلی در فرودگاه بین المللی یزد صورت می گیرد، گفت: به دنبال تقاضاهایی که برای راه اندازی پرواز دبی - یزد بود، با همکاری شرکت های هواپیمایی مجوزهای نشست و برخاست این پرواز کسب شد.

وی ادامه داد: اگر مجوز پرواز این مسیر را دبی صادر کند، احتمالا تا قبل از نوروز 1395 پرواز موقت یزد به دبی راه اندازی می شود و یزدی ها می توانند در تعطیلات نوروز عازم سفر به دبی شوند.

مدیر فرودگاه بین الملی یزد درباره پروازهای بین المللی این فرودگاه توضیح داد: از این فرودگاه پروازهای زیارتی به عتبات عالیات و مکه مکرمه محقق می شد که اکنون سفر به عربستان کنسل شده است و سفر به عتبات عالیات همچنان برقرار است. تقاضای سفر به عتبات عالیات صرفا از سوی سازمان حج و زیارت صورت می گیرد و اگر این تقاضا افزایش یابد، شرکت های هواپیمایی آمادگی ارایه خدمات و پروازهای آزادبر را دارند. البته اکنون سازمان حج و زیارت با پروازهای آزادبر مخالف است و رفتار سختگیرانه ای دارد.

در پروازهای آزادبر متقاضیان می توانند به طور مستقل و بدون ثبت نام در کاروان ها، خود برای سفر به شهرهای زیارتی عراق اقدام و بلیت شهر مقصد را تهیه کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1