پیست اسکی سهند از پایگاه های مهم جذب گردشگر برای سال 2018 تبریز

23 فوریه 2016 - 13:40 dsfr.ir/3y9nf

پیست اسکی سهند از پایگاه های مهم جذب گردشگر برای سال 2018 تبریز
iranskiclub.ir
پیست اسکی سهند

پیست اسکی سهند یکی از پایگاه های مهم و اصلی جذب گردشگر خارجی و داخلی برای سال 2018 تبریز است که به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام معرفی شده است.

"معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی"

به گزارش آناج، محمدصادق پورمهدی در بازدید از پیست اسکی سهند، از مسوولان و مدیران این پیست خواست این مکان ورزشی منحصر به فرد را برای تامین برنامه های تبریز 2018 آماده کنند.

وی با اشاره به برنامه های جامع استان در ارتباط با تبریز 2018، ظرفیت و امکانات پیست اسکی سهند را یکی از شاخص های مهم و نقش آفرین در تحقق برنامه های گردشگری این شهر بیان کرد.

پورمهدی گفت: پیست اسکی سهند به دلیل همجواری با تبریز، طبیعت زیبا و سایر ظرفیت های فنی و ورزشی می تواند یکی از پایگاه اصلی در راستای تامین برنامه های گردشگری استان برای تبریز 2018 مورد توجه قرار گیرد اما قبل از آن باید همه زیرساخت های این پیست به فراخور نیازهای این ورزش و شان استان آماده شود.

وی بر تکمیل زیرساخت های این پیست از جمله راه های دسترسی، آب و گاز و افزایش شبکه برق مورد نیاز آن از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

پورمهدی ادامه داد: تامین گاز این پیست از سوی شرکت گاز استان در دست اجراست و تا سه، چهار ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و برای تقویت شبکه های برق، جاده، مخابرات، اینترنت و سایر خدمات رفاهی و اقامتی دستورات لازم به دستگاه های اجرایی مسوول صادر و مقرر شده همه این تسهیلات و خدمات قبل از سال 2018 مهیا شود.

پیست اسکی سهند در جنوب شرق تبریز و در فاصله 27 کیلومتری بعد از پلیس راه تبریز - تهران در طبیعت و دامنه های زیبای کوه سهند واقع است.

این پیست هم اکنون با دو دستگاه بالابر، هتل ویلایی و اماکن ورزشی بین راهی پذیرایی دوستداران به ورزش اسکی است و به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط جوی منطقه در طول شش ماه می تواند به اسکی بازان خدمات ارایه دهد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1