نیاز ضروری ایران به هواپیمای 50 تا 100 نفره

20 فوریه 2016 - 15:40 dsfr.ir/9w41j

نیاز ضروری ایران به هواپیمای 50 تا 100 نفره
airliners.net
هواپیمای فوکر 50 شرکت هواپیمایی کیش ایر

نماینده کمپانی «بابیلان اینتر نشنال»: موج سرمایه گذاری به سمت ایران در حال حرکت است.

راجندرا کومار نماینده کمپانی «بابیلان اینترنشنال» که در همایش بین المللی توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی ایران حضور داشت در گفتگو با تین نیوز، گفت: بنده از 26 سال گذشته در زمینه تولید و انتشار مطبوعات در زمینه صنعت هوایی و فرودگاهی همکاری داشته ام، همچنین در 10 سال اخیر در زمینه برگزاری همایش صنعت هوایی و فرودگاهی با سه مجموعه در حال فعالیت هستم.

وی با بیان اینکه مجموعه «بابیلان اینترنشال» در زمینه برگزاری همایش صنعت فرودگاهی، هوایی و لجستیک در کشورهای عراق، بحرین، عربستان و کویت فعال بوده است، عنوان کرد: صنعت هوایی و فرودگاهی ایران در حال حرکت روبه جلو است و در یک موقعیت استثنایی به سر می برد به همین علت مارکت های خارجی و بین المللی به دنبال ورود به بازار ایران هستند.

نماینده مجموعه بابیلان اینترنشنال ادامه داد: هم اکنون با لغو تحریم ها علیه ایران، نیاز ضروری به 400 تا 500 فروند هواپیما در ناوگان حمل و نقل هوایی ایران احساس می شود.

وی با اظهار به اینکه ایران هم اکنون نیاز ضروری به هواپیماهای 50 تا 100 نفره دارد، خاطرنشان کرد: موج هایی از سرمایه گذاری به سمت ایران در حال حرکت است اما تمام این سرمایه گذاری تنها در بخش هواپیما و قطعات نخواهد بود بلکه پکیج کاملی از زیرساخت، دانش فنی، تکنولوژی، نیروهای متخصص و ... است.

راجندرا تومار در خصوص خرید 118 فروند هواپیمای ایرباس، گفت: هر کمپانی برای ورود به بازار، زوایای مختلف را در نظر می گیرد لذا ورود ایرباس به ایران، نقطه عطفی برای حضور کمپانی های دیگر خواهد بود.

وی یادآور شد: ایران باید منتظر ورود کمپانی های مطرح جهان از جمله بمباردیر باشد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1